10:20
30/6/2022

W najbliższy czwartek, 7 lipca o godz. 23:59, zmieniamy sposób sprzedaży naszego Internetowego Kursu OSINT-u. Jeśli chcesz otrzymać:

  wieczysty dostęp do wszystkich obecnych oraz nowych lekcji,
  wieczysty dostęp do zamkniętego forum dla kursantów, na którym codziennie rozmawiamy na tematy OSINT-owe i pomagamy sobie w internetowych śledztwach,

to nie zwlekaj! Lepszej okazji już nie będzie! Po 7 lipca przechodzimy na model subskrypcyjny. Dostęp do kursu (zarówno lekcji jak i forum) przyznawać będziemy na określony czas (12 miesięcy). Potem trzeba będzie go przedłużać i ponosić koszty tego przedłużenia. Dlatego, jeśli rozważałeś udział w naszym kursie, warto zarejestrować się na niego dziś i cieszyć się wieczystym dostępem do forum, lekcji i ich przyszłych aktualizacji:

Poproś szefa, żeby opłacił Ci udział

Ponieważ ten kurs przekazuje wiedzę, która jest szalenie przydatna w pracy w różnych branżach i często wykorzystanie tylko jednej z poznanych technik wielokrotnie zwraca koszt udziału w kursie, to poproś swojego szefa aby opłacił Ci udział w naszym kursie. Jeśli potrzebujesz argumentów dla szefa, to kliknij tutaj aby pobrać PDF z listą korzyści dla firm. Dzięki temu PDF-owi wielu naszych kursantów opłaciło swój udział z firmowego budżetu szkoleniowego :)

O kursie…

Nasz Internetowy Kurs OSINT miał premierę półtora roku temu. Aktualnie na platformie znajduje się ~80 lekcji w formie nagrań wideo, których czas trwania przekracza 24 godziny. Ten kurs kupiło już ponad 2200 osób, które oceniły go na 9.68 na 10, co jest naszym absolutnym rekordem, ale wynika z naprawdę szerokiego i świetnie przygotowanego materiału!

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak:

 • Ustalić dane kogoś po numerze telefonu lub e-mailu (i na odwrót)
 • Namierzyć aktualny lub poprzednie adresy zamieszkania
 • Wskazać powiązania pomiędzy różnymi osobami lub firmami (także na podstawie infrastruktury IT)
 • Ustalić kto “pociąga za sznurki” w danym biznesie i czy jest on wiarygodny
 • Zautomatyzować pozyskiwanie ww. danych
 • Sprawdzić, jakie dane na Twój temat można pozyskać setkami technik i narzędzi

…to nasz kurs jest dla Ciebie. Ten kurs to najbardziej kompleksowe i praktyczne szkolenie z OSINT-u jakie jest dostępne na polskim rynku. Temat OSINT-u opracowaliśmy od A do Z. Uczymy technik i narzędzi, z których sami od lat korzystamy. Choć skupiamy się na tym jak przez internet namierzać informacje o osobach i firmach, to sporo czasu poświęcamy także na OPSEC i konfigurację środowiska pracy. Bardziej techniczni kursanci docenią też wiedzę z zakresu scrapingu i pozyskiwania danych przez interfejsy programistyczne (API). W przystępny sposób pokazujemy też każdemu jak wykorzystać tzw. OSINT techniczny (rekonesans sieciowy), do zmapowania infrastruktury IT figuranta. Bo nie oszukujmy się, ale dziś prawie każdy ma serwer, domenę, stronę internetową, ale nie każdy wie ile informacji można w związku z tymi zasobami pozyskać i jak dzięki nim można powiązać szereg danych o naszym celu lub nawet przewidzieć to co planuje konkurencja.

O społeczności i zamkniętym forum

Lekcje i zadania praktyczne to jedno — kluczową składową naszego kursu jest zamknięte forum, skupiające największą w Polsce społeczność OSINT-ową. Codziennie coś tam się dzieje. Omawiamy tam nie tylko nowe techniki i narzędzia, czy komentuje newsy z branży, ale także pomagamy sobie wzajemnie rozwiązywać osintowe śledztwa. Jedno z nich opisaliśmy publicznie tutaj. Wartość forum świetnie podsumowało kilku kursantów:

Czuje się jakbym zapłacił za wpisowe do elitarnego klubu z szkoleniem w bonusie.

Wasza grupa to zbiór ekspertów z wielu dziedzin. Nie nadążam za przyswajaniem wiedzy z dyskusji, które się odbywają, tyle dobra tam jest.

Nie dziwi nas taka opinia, bo wśród ponad 2200 uczestników naszego kursu są ludzie z naprawdę przeróżnymi doświadczeniami i miejscami aktualnej pracy. Mamy prawników i samotne matki. Mamy komorników i pracowników działów antyfraudowych banków. Mamy urzędników państwowych, znających od podszewki działanie różnych rządowych rejestrów i hobbystów, którzy czasem wiedzą jeszcze więcej na temat tych samych systemów ;) Mamy programistów, sourcerów, rekruterów, żołnierzy, lekarzy. Mamy dziennikarzy śledczych i detektywów. Mamy trenerkę fitnes i księdza. Czasem na pytanie na forum odpowie Ci funkcjonariusz trzyliterowych służb, czasem kierowca autobusu, który po godzinach zgłębiał ten sam problem, a czasem osoba, która zarządza systemem z którego potrzebujesz konkretnych danych… :-)

Generalnie, to jesteśmy naprawdę bardzo dumni z tego co udało się stworzyć. A ponieważ OSINT ciągle żyje i co chwile pojawiają się nowe techniki i narzędzia, to warto mieć stały, wieczysty dostęp do przygotowanych przez nas materiałów i ich aktualizacji. Oraz do zamkniętego forum.

Dlatego nie przegap daty granicznej 7 lipca (23:59)! Zarejestruj się na nasz kurs OSINT-u już teraz i miej dostęp do materiałów i ich aktualizacji na zawsze. Takiej okazji już nie będzie.

Rejestrując się teraz dostęp do naszego Kursu OSINT otrzymujesz:

 • ✅ dostęp do praktycznego, najbardziej rozbudowanego kursu z OSINT-u w Polsce, opartego o sprawdzoną, znacznie poszerzoną agendę niebezpiecznikowego szkolenia z OSINT-u, w którym udział wzięło już ponad 5000 zadowolonych osób. Łącznie jest to ponad 80 lekcji i 24 godziny profesjonalnie przygotowanych materiałów wideo!
 • wieczysty dostęp do materiałów szkoleniowych (jeśli zapiszesz się przed 7 lipca, 23:59),
 • wieczysty dostęp do zamkniętej grupy, na której trenerzy i inni uczestnicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Czasem odpowie Ci funkcjonariusz trzyliterowych służb, czasem prawnik, który pomagał w podobnych sprawach, a czasem osoba, która zarządza systemem z którego potrzebujesz konkretnych danych… (jeśli zapiszesz się przed 7 lipca, 23:59),
 • ✅ możliwość darmowego udziału w zamkniętych lajwach/webinarach z trenerami
 • certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie
 • ✅ możliwość otrzymania dodatkowego certyfikatu potwierdzającego praktyczne umiejętności w temacie OSINT-u po zdaniu opcjonalnego egzaminu.

Oczywiście, że mamy kod zniżkowy dla osób tak skrupulatnych, że czytają wszystko do końca :-) Kod brzmi BIALYWYWIAD i urywa stówkę z ceny szkolenia.

A na koniec, tylko jedna opinia uczestnika:

Pełną agendę, szczegółowy opis naszego kursu a także pozostałe opinie uczestników znajdziesz na na stronie Internetowego Kursu OSINT. Do zobaczenia na naszej platformie szkoleniowej! :)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. ile będzie kosztowała usługa w modelu subskrypcyjnym za jeden rok subskrypcji?

 2. Fajny kurs. Byłbym zainteresowany. Tylko ze u mnie w pracy nie są zainteresowani sponsorowaniem tego typu kursów a nie mam tyle kasy żeby wykupić prywatnie :(

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: