22:49
25/8/2016

Jeśli ktoś z Was czekał na nasze szkolenie z Atakowania i Ochrony Webaplikacji w Krakowie, to właśnie zwolniły się 2 miejsca w terminie 1-2 września (uczestnicy jednej z firm przenieśli się na termin do innego miasta). Kolejne szkolenie w Krakowie dopiero w listopadzie… Ostatnie 2 wolne miejsca zostały też na szkolenie w Warszawie w październiku (kolejne w Warszawie dopiero w grudniu). Żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy ;)

EDIT: aaaaaand it’s gone! Zapraszamy do rejestracji na listopadowe i grudniowe terminy.

Na poszczególne terminy można rejestrować się tutaj. A opis szkolenia znajdziecie w tym miejscu.

Szkolenia zamknięte (w siedzibie Twojej firmy)

Jeśli Twoja firma ma więcej niż 6 chętnych osób na któreś z naszych szkoleń, to możemy je zorganizować w dogodnym czasie w Twojej siedzibie (albo okolicznym hotelu) i w dodatku na preferencyjnych cenach. Aby poznać szczegóły i otrzymać ofertę, skontaktuj się e-mailowo lub telefonicznie z naszym działem szkoleń: +48 12 44 202 44; szkolenia@niebezpiecznik.pl.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. A co ze szkoleniami z pentestów? Kiedy Warszawa? Ostatnie terminy mi nie pasowały :(.

    • Na razie otwarty jest termin krakowski, ale kiedy się zapełni, będziemy wyznaczali termin na Warszawę. Najprawdopodobniej będzie to 19-21 października 2016. Jeśli chcesz sobie “zaklepać” miejsce, pstryknij maila na szkolenia@niebezpiecznik.pl do naszych uroczych koleżanek, które poprowadzą dalej proces rejestracji.

    • Dziękuję :) termin krakowski też mi nie pasuje. Potwierdzę październik z kalendarzem i odezwę się na wskazany adres.

  2. Dlaczego nie ma szkoleń z pentestów i inf śledczej we Wrocku ?

    • Niebawem będą :) Ponieważ spodziewamy się szybkiego “wyprzedania” miejsc, zachęcam do zapisania się na nasz newsletter albo zaklepania sobie miejsca “w ciemno” poprzez maila na szkolenia@niebezpiecznik.pl

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: