21:52
25/3/2012

wozi i zostawia bez opieki poseł Jan Tomaszewski

via Kacper Brzeski

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. walenie publicznego focha przez “kilkanaście kg.” – jakie to kurwa żałosne! im wszystkim się już w dupsku poprzewracało – do biedronki ich wysłać !!!

  2. No tak po co ma je nosic skoro ich nie czyta…

    “Pani prezydent musi sobie uświadomić, że ja nie przyjeżdżam na Piotrkowską, żeby balować, czy tańczyć na stole, tylko pełnić obowiązki posła.”
    Z tego co mi wiadomo, nie każdy poseł ma biuro poselskie a obowiązki służbowe jako posła wypełnia się w sejmie – biuro ma mu jedynie pomagać zrozumieć potrzeby społeczeństwa no i dla społeczeństwa, a nie dla posła jest to biuro. Zakaz natomiast miałby obowiązywać to społeczeństwo, a nie posła. Heh…

  3. Tak, tak. Poseł nie nosi państwowych dokumentów bo są za ciężkie, a co mają powiedzieć dzieciaki z podstawówki i gimnazjum które tyle samo muszą dźwigać?

    • Mają powiedzieć: “Co wolno wojewodzie… itd…”

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: