6:06
1/4/1666


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

13 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. WAT? co tu sie :D Piotr lukruje? xD

 2. WOW TIME MASHINE! I’M IN 1666 YEAR AND I GOT AN INTERNET WOW!!! :D
  A tak na poważnie Pan Piotrek trolluje wszechświat i podróżuje między wymiarami i zagina czasoprzestrzeń… Feel like Einstain ninja!

 3. Nie ma to jak czytanie źródeł stron – świetny lek na nudę.

 4. Dałbym lajka, ale się nie da;)

 5. Osiągnięcie zaliczone.

 6. to uczucie gdy lurkuje kara od 10 lat jest prawdą

 7. to jest /dev/null
  tu sie czeka na smaczne kąski ;p

 8. Haha, dużo masz easter-eggów w kodzie ;)

 9. Witam!

  Czy ktoś kiedyś rozważał wysyłanie informacji poprzez rozsyłanie ich na kilka (z góry ustalonych) nieistniejących adresów, żeby floodować je po całej sieci i umożliwić ich odebranie z dowolnego miejsca za pomocą sniffera (zwracającego uwagę na pakiety wysłane pod te adresy) bez możliwości wyśledzenia odbiorcy?

  Pozdrawiam!

 10. Co ja to nawet nie wiem.

 11. Co ja pacze :D easter-egg :D

 12. Wideło unavailable :(

 13. :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: