0:56
5/6/2013

PB&M na sprzedaż

Wczoraj informowaliśmy was na naszym linkblogu *ptr (dostępnym w sidebarze, czyli po prawej stronie Niebezpiecznika), że Polish Board & Market w sieci TOR został wystawiony na sprzedaż. Pod adresem forum pojawiła się tam następująca wiadomość:

PBM

PB&M

PB&M

—–BEGIN PGP SIGNED MESSAGE—–
Hash: SHA1

Forum nieaktywne. Pliki i baza zdjete z serwera. Kopia u Zdzislawa dostepna na sprzedaz. Kontakt: zdzislaw.dyrma@safe-mail.net
—–BEGIN PGP SIGNATURE—–
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=bJ4s
—–END PGP SIGNATURE—–

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie ze Zdzisławem i właśnie otrzymaliśmy od niego następującą odpowiedź:

Forum nie zostalo zamkniete na zawsze, tylko do czasu znalezienia nowego opiekuna. Po namysle stwierdzilem, ze najlepszym kryterium wyboru nastepcy jest po prostu cena, ktora bedzie gotow zaplacic. Nie wykluczam, ze spolecznosc zlozy sie po kilkanascie zlotych i forum stanie sie wspolna wlasnoscia calej grupy. Moja rola polegajaca na stworzeniu dobrego nastepcy Onionforum wypelnila sie, teraz ktos inny moze poprowadzic serwis dalej. Tak zrobili tworcy Facebooka, YouTube, moge tak zrobic i ja. Poza tym byloby glupota poruszac sie w tak silnie inwigilowanym srodowisku dluzej niz trzy lata pod jednym nickiem.

Zdzisław zaktualizował także komunikat w sieci TOR i podał cenę wywoławczą:

do bazy i plikow dolacze oczywiscie login i haslo do FH oraz krotka
instrukcje przywrocenia forum do pracy. Nie chcialem podawac ceny wywolawczej,
ale skoro na koncie jest 13 zaproszen wartych po pol BTC kazde, to licytujemy
od 10 BTC. Zastrzegam sobie prawo do zignorowania oferty w przypadku
podejrzenia o amatorstwo lub wspolprace z milicja.

Z kolei na swoim prywatnym blogu napisał:

Nie sądziliście chyba, że będę do końca życia opiekował się forum PBM? Wystawiłem je na sprzedaż – jeśli było tego warte, znajdzie się nabywca i będzie się dalej nim opiekował. Jeśli nie, powstanie nowe i najwyżej kiedyś moje wnuki znajdą kopię na strychu. Więcej wyjaśnień nie podam.

10 BTC posiada obecnie wartość 4 000 PLN.

Post został przeniesiony z *ptr na główną z racji dużej popularności
Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

68 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. pgp sie zgadza.. hmm dziwne.. a dopiero co automatyczna rejestracje zaczeli wprowadzac, myslalem ze pojda do przodu a nie wycofaja sie..

 2. i jeszcze
  “Serwis POLISH HACKERS ZONE zostal sprzedany w dniu 2013-06-01. Niedlugo znajdzie sie tutaj podobny, inny serwis o podobnej zasadzie dzialania. – nvm.”

  • Wszystko to brednie. Ten nvm nie widział więcej niż 2 BTC na swoim koncie. Od 2012 wiadomo było, że wprowadzą coś nowego, miało to wejść w czerwcu tego roku, jak widać – nie udało się.

   Z netią było tak samo, nie udało się, to napisał, że ktoś kupił. Biedny chłopiec.

 3. Torowisko – wszyscy zbanowani
  PBM – na sprzedaż.

  Co się dzieje?

  • W końcu się potwierdziło, że Dyrma to pies.

 4. 60 tysiecy to cena wywolawcza. Milicja ma miliard zlotych na wydanie, to pewnie kupia od tego konfidenta :)

 5. Zarobili z dotacji samego forum 23 BTC (moje szacunki wyciągnięte z chain boxa), co obecnie dało jakieś 9k zł. Jeżeli chciałbym zarabiać na forach w sieci TOR, tworzył bym forum aż generuje zyski, potem je zamykał i otwierał na nowo z inną nazwą, nickami itd. żeby generować zyski od nowa.

  A to, że Zdzisław był psem lub też sprzedawał ludzi psom było bardzo logiczne, zwłaszcza, że właściciel PBMu oferował usługi ESCROW. Prędzej czy później, psy kogoś podstawią w transakcji i ESCROWiec zwłaszcza ważny – wpada.

  • Albo PB&M było po to żeby zarabiać, albo ZD to pies. Jedno albo drugie. Zresztą co to jest 23 BTC? Po dzisiejszym kursie być może sporawo, ale pół roku albo rok temu?

   Tak czy siak “zarabianie” mialo sie dalej rozwijac (płatne plusiki) i nagle pan Zarabiający Milicjant postanawia zwinąć rozwiniętą pułapkę w dodatku zarabiającą?

 6. Czy może mi ktoś powiedzieć na co liczy ten “Zdzisław”? Internet nie znosi pustki, na miejscu jednego serwisu powstają następne, a tym bardziej dzieje się to w ciemnej strefie internetu.

 7. Liczę na to że zgłosi się do mnie policja i za btc kupi bazę w której można poczytać prywatne wiadomości użytkowników. Jak wiadomo nikomu nie chciało się ich szyfrować. Zapraszam do zakupów!

 8. Wydaje mi się,że to nie oznacza,że Dyrma to pies.
  Psy by trzymały to forum ile wlezie żeby podłapać kogo sie da.
  Po prostu ZD wszystkich wykiwał i ma teraz ładnego haka na sporo osób.
  Całkiem wesoło będzie jak policja odkupi od niego pliki i bazę,myślę że może być tam od groma przydatnej wiedzy:)

 9. A jeszcze wczoraj byłem na stronie…Szkoda teraz nie wiadomo kto bedzie..

  • A wcześniej wiedziałeś kto?

 10. To co stanie się z PB&M wiadome było mi i dwóm osobom już wcześniej.
  Jak dla mnie, zaczęło się od dziwnych ofert kupna mojego zestawu do webinjectów, kiedy to osoby rzekomo ‘zaprzyjaźnione’ z zaufanymi PB&M oferowali nieziemskie sumy za towar.
  Oprócz tego już wcześniej myślałem nad własnym forum, bo arogancja niektórych użytkowników mnie porażała (nie, nie mówię Tobie PKD).
  Ten kto będzie chętny na forum tylko w dziedzinie specjalistycznej, będzie mógł sobie niebawem przejrzeć linki TOR w poszukiwaniu nowych oceanów spokoju w Hidden Service.

  Pozdrawiam,
  Kyber

  • —–BEGIN PGP SIGNED MESSAGE—–
   Hash: SHA256

   Witaj Kyber. Było by miło. Jak mało kto znasz się na rzeczy więc nawet postawione tymczasowo forum w celu odnalezienia się i zgrania użytkowników byłoby dobrym rozwiązniem. Dyskusje na ten temat toczą się równolegle w 4 miejscach, jedne bardziej drugie Mniej odpowiednie.

   Swoją drogą dysponuje też wszystkimi tematami z głównych działów, włącznie z zawartością tagu [hide], wszystkie najważniejsze działy z wyłączeniem handlu oraz ero. Dysponuje także kopią wszystkich Public Keyów do potwierdzania tożsamości, maili czy szyfrowaina wiadomości. Gwoli ścisłości: niech nie myśli żaden gimb czy tam Janusz z Policji że mu coś udostępnie za frajer, dane z hide jakkolwiek by one były przydatne/nieprzydatne – nie wyciekną. Nie i koniec.

   To smutne co stało się z PB&M, raczej czynnikiem nie było tu znudzenie (a może jednak?), od brudnej roboty maił moderatorów bądź zaufanych z uprawnieniami którzy ze swoją robotą uwijali się bardzo dobrze, czasami wręcz nadgorliwie. Wdrożone rejestracja via gpg ograniczyła napływ tej uboższej w iloraz inteligencji części społeczeństwa, a jak już pojawiły się pojedyńcze przypadki nadużyć to szybko były przez gremium identyfikowane, merytoryka treści poddawana dyskusji i wnioskowanie o ewent. usunięcie. Temat Kornelii jest mi też znany, niech ktoś tą koncepcje na t4d56fyzr6549ajn(at)safe-mail.net, nie wiem, może dochodzi jeszcze przytyk God’a w strone ZD i faktyczne zreflektowanie się nad istotą istnienia forum?

   Jedno jest pewne – trzeba się reorganizować, najlepiej przy użyciu rozwiązań kryptograficznych. Biada tym którzy nie szyfrowali PM z wrażliwą zawartością, dobrze wiedzieliśmy że nawet z ABWerą mogliśmy robic interesy przy zachowaniu odpowiednich zasad BHP.

   Pozdrawiam, The Venom Inside.
   —–BEGIN PGP SIGNATURE—–
   Version: GnuPG v1.4.12 (MingW32)

   iF4EAREIAAYFAlGxyXsACgkQo9PKB2yUXt50AQEAvX9ABSBknJ3y+aIvXbehysdh
   9rcbrjZoTESEVew8iYkA/ihwVWFrSSpkDSllTCouXs8XdWx+Jh90HGdqFddB0gNI
   =YgWy
   —–END PGP SIGNATURE—–

 11. Na PB&M i tak nic ciekawego nie było, więc o co tyle szumu?
  A jeśli chodzi o admina/dyrma (zwał jak zwał), to wydaje mi się, że z psami może mieć coś wspólnego.
  Pozdrawia stały bywalec bez ani jednego posta

 12. nawet jesli zdzislaw jest milicjantem to co z tego? osoba ktora kupi baze bedzie miec conajwyzej numery paczkomatow, adresy btc i troche wiecej teoretycznych informacji o oszustwach- nic wiecej, moze jakis menel dostanie zawiasy za odbior narkotykow i tyle, bo nikt tam nie dawal swoich danych.

 13. zdzislaw.net

 14. To powinno byc na głównej!!! Rozwińcie ten temat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Wedle życzenia – przeniesione na główną i “rozwinięte”.

 15. co kasa robi z ludzmi? sprzedac sie dla kilkudziesieciu btc :)

  • a co miał całe życie użerać się z gimbazą?
   Wydaje mi się,że postąpił całkiem fair wobec użytkowników,szkoda tylko,że większość nie widziała wcześniej :)

 16. wcale nie musial sie uzerac mial moderatorow od tego.. najpierw torowisko teraz pbm :)
  idiota nie zauwazy, a madry bedzie siedzial cicho.. czekamy na trzecia czesc komedii

  • trzecia część rozegra się jak ktoś kupi pbm ;)

 17. prawda jest banalna, jedna z szantazowanych lasek ma bogatych rodzicow. gruzin wkleil jej profil, bo nie chcieli placic. potem probowali straszyc milicja i rutkowskim. zatrudniali ludzi, ktorzy mieli infiltrowac srodowisko. ojciec mial jakies wejscia w milicji i zaczal sie smrod robic.na koniec sie dogadali i zaplacili zdziskowi za zdjecie forum bo zdzisek nie chcial kasowac jegnego profilu. ta oferta, ze forum na sprzedaz to tylko proba zachowania twarzy przez zdziska, bo nikt forum nie kupi. a zdzisiek wzial ponad 100tys pln. cala sprawe moze potwierdzic wujek dobra rada i roman.

 18. obcielo mi wiec dalej gruzin chcial swoja dzialke bo to zdzisiek sie nie zgadzal na kasowanie jednego profilu ale zdzisiek wolal wziasc calosc dla siebie.
  pieniadze do zdziska poszly na adres 1Nt2JvjjHX5qWeLm2smtMqXw7svJEu9viH poszlo 300BTC. i tyle z tajemnicy.

 19. prawda jest banalna, jedna z szantazowanych lasek ma bogatych rodzicow. gruzin wkleil jej profil, bo nie chcieli placic. potem probowali straszyc milicja i rutkowskim. zatrudniali ludzi, ktorzy mieli infiltrowac srodowisko. ojciec mial jakies wejscia w milicji i zaczal sie smrod robic.na koniec sie dogadali i zaplacili zdziskowi za zdjecie forum bo zdzisek nie chcial kasowac jegnego profilu. ta oferta, ze forum na sprzedaz to tylko proba zachowania twarzy przez zdziska, bo nikt forum nie kupi. a zdzisiek wzial ponad 100tys pln. cala sprawe moze potwierdzic wujek dobra rada i roman.
  obcielo mi wiec dalej gruzin chcial swoja dzialke bo to zdzisiek sie nie zgadzal na kasowanie jednego profilu ale zdzisiek wolal wziasc calosc dla siebie.
  pieniadze do zdziska poszly na adres 1Nt2JvjjHX5qWeLm2smtMqXw7svJEu9viH poszlo 300BTC. i tyle z tajemnicy.

 20. ale jestescie smieszni w tych teoriach..:D gosciowi znudzilo sie prowadzenie forum i po prostu szuka frajera na forum :) sam mialbym dosc na jego miejscu babrajac sie dalej w tym gownie jakim bylo PB&M

 21. logger jesteś w stanie podać mi dowód że 1Nt2JvjjHX5qWeLm2smtMqXw7svJEu9viH to jego adres, a nie jakiś przypadkowy. Adresy zdzisława to: 1MbbejouT3XCdqoTQeB8AxFcnFWwTNqbb8(pbm) prywatny: 1NwMQsMiRFXG3hFsfCRXUMpfTq6jVaHa4c
  Na tym pierwszym było 42btc otrzymanych, na prywatnym było otrzymane ~300btc z czego większość w tamtym roku.

 22. nvm – hakier za dyche, który próbował wyłudzic kasę za nagie foty pewnej dziewczyny a później chciał się z nią umówić ^^ gimbaza…

  • zupełnie jak Łukasz ‘Fir3’ S.

 23. Moim zdaniem nvm = zdzislaw, a co do historii że ktoś wpłacił 100k PLN żeby zdjął forum to raczej kit.

 24. 42btc na konto pbmu co z nimi? ta pazerna k**** wziela wszystko dla siebie

 25. —–BEGIN PGP SIGNED MESSAGE—–
  Hash: SHA1

  Witam,
  jestem sklonny wylozyc 7 BTC za forum.
  Czy ktos chce sie dolozyc?
  Jako administrator dokonczylbym oraz zintegrowal z forum pralnie,
  escrow i zrobil serwis aukcyjny z platnosciami w bitcoinach.
  Cebulka podupadla, trzeba ja odbudowac.
  Pomozecie?

  Mbank_konsultant

  —–BEGIN PGP SIGNATURE—–
  Version: GnuPG v1.4.11 (GNU/Linux)

  iQEcBAEBAgAGBQJRsNazAAoJEL43RVK+AuyhywwH/1B5M2TZbzx1M7luOyjbfF4l
  2MDvz+boUDjq7RWfKMs9KIh6ygSd869r9DFLFHz1CwLXrbcfeCTxlErt3N+AkDQd
  CJqQH3ICgqL+wOCvfQss3vLY4o1soWkZadCzMZPWz/2TyqoibwdL5BkUeL7IrFiX
  sW4bf2aZqOGv5iyE53hLrSNI7p/GL6FkTt+Vr8vWYO4ofOVSIZ3gafo7oYcMEIy/
  N5VlZBDhsVwHJHvTTdR0gYpu+EpEUstgA0U+vQ9DPkd3AzLxDpJmVznUOYqneKTJ
  ShFXqnQekyqKyDyHc943TCqekNmqg3Rqcq4AhnYkJmgQU+3Ol3cdpDM+GW9Qb7s=
  =hZpd
  —–END PGP SIGNATURE—–

 26. Witam,
  jestem sklonny wylozyc 7 BTC za forum.
  Czy ktos chce sie dolozyc?
  Jako administrator dokonczylbym oraz zintegrowal z forum pralnie,
  escrow i zrobil serwis aukcyjny z platnosciami w bitcoinach.
  Cebulka podupadla, trzeba ja odbudowac.
  Pomozecie?

  Mbank_konsultant

 27. Historia z 300 BTC na sens, patrzac po sygnaturach czasowych. Logger, jestes jednym z Zaufanych? Skad masz to info? Do reszty: branie tej sumy na publicznie dostepny portfel byloby idiotyzem, czy wy ludzie w ogole nie myslicie?

 28. Jedno pytanie – co to PBM i dlaczego wiekszosc hidden service’ow na torze to dno dla skidow?

 29. nie na dlugo. nowe forum jest zamiast polish hakers zone. ktos kupil phz ponoc za 10 000 tys.

  • Przyczepie się troche ;p ale dać 10 000 000 za phz to przesada :P

 30. Szczerze? – mega zawód, wstyd i jednocześnie niedosyt.
  Mam jedne z lepszych wspomnień odnośnie tego forum, a teraz… brzmi jak durny żart.

 31. za 100

 32. Czesc

  Chcialbym za posrednictwem szacownego forum wyartykulowac serdeczne podziekowania wszelkiej masci gimboscierwozie dajacej mi wlasnie sroga lekcje dedykowana mojej wlasnej nieprzenikliwosci. Moja darmowa skrzynka emailowa trzeszczy i skrzypi pod naporem maili wypelnionych zapytaniami o kondycje PBMu, o udostepnienie kopii serwisu, o uklady ze Zdzichem, o wysokosc mojej premii za milczenie w kwestii okupu (??), o porady w kwestii bezpieczenstwa w sieci TOR, prania BTC, oszukiwania kupujacych towary w serwisie Allegro.pl, o to, czy powstanie nowe forum, i gdzie aktualnie robimy interesy. Ponadto wysylacie mi klucze publiczne, jakies zdjecia, zaszyfrowane pliki, a nawet siatke kwasnych jablek (pewnie zatrutych). Czy mozecie juz przestac? Kilkukrotnie wypelniliscie moja skrzynke tak, ze nie doszly do mnie wazne maile i dane. Bardzo mnie to zirytowalo. Niestety, mizerna monterska pensja stawia mnie przed zgnilym dylematem: +2MB powierzchni dysku na serwerze, czy +1 sloik drzemu miesiecznie, nie tego z polki na wysokosci kolan, tego lepszego. Albo nawet powidla co drugi miesiac.

  Pozwole sobie napisac ponizsze slowa.

  1. Dlaczego dziekuje? Poniewaz teraz wiem: nigdy nie nalezy prowadzic istotnej korespondencji za posrednictwem tego samego maila (o niskiej wartosci quote), ktory sie podalo publicznie na forum. Teraz juz wiem, dziekuje Ci bezimienna maso gimbow, i juz nie bede. Musze tylko powoli naprowadzic moich adresatow na nowy adres email.

  2. Dziekuje wam tez i za to, ze zdumialiscie mnie rowniez piszac, ze sracie w pampers, bo boicie sie, ze Zdzichu sprzeda baze PM milicyjantom. I ze nie spodziewaliscie sie, ze te wasze bezcenne plaintextowe PMki moga sie wydostac poza forum. Dech mi zaparlo, i niemal macie mnie na sumieniu, bezduszna gowniazerio. Kartofel mnie w gardle utnkal na przelyku, jak to czytalem! Z cala moca bede zachecal Zdzicha do sprzedazy PMek, z dokladka bousowa w postaci timestampow, na co z pewnoscia wiele instytucyj sie oblize ze smakiem (pewna firma na litere “A” to sie oblize dookola glowy). Od dzisiaj wiem, ze to wieczorne stukanie w podloge w piwnicy od spodu to byla wasza glupota, a nie zapeklowane dzieciaki sasiadow.
  Toc trzeba bylo sobie napisac botnet dekorelacyjny dla postow, a takze korespondowac na kilka kont, aby wsrod masy udawanych transakcji przemycac te prawdziwe. Albo szyfrowac PMki :)

  I male FAQ:

  Czy wiedzialem o planach sprzedazy forum?
  Nie. Sam bylem zaskoczony komunikatem na stronie. W pierwszym momencie podejrzewalem wlam (choc info o sprzedazy nie pasowalo), i nawet dalem temu wyraz w korespondencji ze Zdzichem. Ale pozniej ktos mi wyslal linka do bloga, i to mi wystarczylo za wszelkie odpowiedzi.

  Czy mam jakies profity ze sprzedazy forum?
  ??????

  Czy planuje zalozyc wlasne forum?
  Nie.

  Czy mam dumpa tresci forum?
  Nie, nie jest mi przydatny, tak samo jak dump pudelek.pl

  Czy moge prosic o porade w kwestii xxxxxxxx?
  Nie.

  Czy mozemy utrzymac kontakt?
  Nie.

  Czy masz moze klucz publiczny usera XXXXX?
  Nie.

  Czy masz na sprzedaz konta allegro, MJ, xxxxx?
  Nie.

  Czy masz maila do usera XXXXX?
  Nie.

  Czy zrobisz mi ESCROW z userem XXXXX?
  Nie.

  Czy xxxxxx?
  Nie.

  I na koniec komunikaty:

  Drodzi nadawcy maili. Nie znam wiekszosci z was. Nie rozpoznaje waszych nickow, ani adresow, z ktorych nadsylacie mi maile. Nie odpowiem na nie. Ani na nadeslane, ani na kolejne. Nie szkoda wam kalorii na te pisanine? I tak jestescie szczupli i bladzi. Oszczedzajcie energie zgromadzona w tkankach tluszczowych. Skad macie wogole moj adres email? Jacys hakerzy normalnie jestescie.

  Osoby, z ktorymi chce utrzymac kontakt (obie), maja mnie w swojej bazie, ja mam ich, wiec moze czasem do siebie napiszemy jakies swiateczne zyczenia.

  Czemu nie skorzystacie z okazji, aby PBM kupic? Bycie wlascicielem z pewnoscia jest lepsze niz bycie “Nowym”. Przeciez wielu z was skomlalo i pomstowalo w Barze Mlecznym, jaki to ten Zdzicho ch*j, k***s a nawet cham! Teraz wystarczy troche eci peci wysluplac, i mozna sie rozsiadac jak panisko w pomaranczowym kolorze i dawac na lewo i prawo klapsy a liscie. I zemscic sie na PKD mozna teraz :)

  Albo wlasne forum postawic czem predzej i BeTeCki lupac, az hashe beda trzeszczec. To przeciez takie proste: wystarczy hosting (Mbank_Konsultant nie mogl nawet za 50zl sprzedac zaproszenia, to pewnie kazdy z userow ma swoje kont na FH), troche pozmieniac darmowy skrypt, i wrzucic linka to tu, to tam. Zaraz ktos wykopie, i baza userow sie wypelni po brzegi tysiacami wyglodzonych allewyjebkowiczow. Czyz nie?

  Skoro ZD ma login i pass do konta, ma skrypt forum, baze z danymi userow, tresc forum i PM, i inne dane, to oznacza, ze jest tego wlascicielem, i moze robic co chce. Jesli ktos chce, moze odkupic, moze potem sprzedac dalej. Moze mu to ukrasc, albo wyludzic, i wtedy bedzie wielkie panisko. Tak dziala swiat. Wiec po co kwiczycie? Do roboty. I do banku po kredyt ;)

  Nie piszcie juz do mnie smetnych maili. Piszcie do Zdzicha ;)

  Nie podpisuje tego posta PGP, bo musialbym sie schylic po myszke. A wlasnie swedza mnie jajka, i majac do wyboru nudna koniecznosc siegania do myszki, wybieram wesole podrapanie sie po jajkach. Kto potrafi, i tak mnie rozpozna. Zreszta powyzsze komunikaty wystawie rowniez na swoim fejbuku.

  Komunikat do redakcji:
  Szanowni wlasciciele Niebezpiecznika. Pokornie przepraszam za ten przydlugi i nudny post zasmiecajacy Wasze sprofesjonalizowane progi kolokwializmami wprost z przyciemnianej niczym szyby osiedlowego BeeMWu krainy “onion”. Zwyczajnie nie mam gdzie umiescic tej przymusowej dla mnie pisaniny. Swoje zycie codzienne wiode w ciszy sporadycznie przerywanej szelestem odwracanych kartek, a tu nagle taka kakofonia aroganckich maili z bledami. Dlatego prosze o niekasowanie tego postu przez kilka dni, az trafi na niego jakas spora czesc mlodziezy spod znaku gimnazjalnego autobusu. Moze jakims cudem okaze sie, ze niektorzy potrafia czytac. To naprawde szczera i nieprzesadzona prosba.

  Zycze Wam podwojenia czytelnikow i wielu udanych primaaprylisowych psikosow!

  A Zdzichowi zycze +300BTC za sama baze PMek. I powodzenia na nowej drodze zycia z wybranka serca ;)

  Ide grac dalej w szachy. A potem sie ogole.

  Pozdrawiam

 33. 1Nt2JvjjHX5qWeLm2smtMqXw7svJEu9viH na ten adres poszlo 300 btc.

  pamietacie kornelie ?

  to ta laska, co ja szantazowali, rodzinka bardzo bogata z duza firma.

  zaprzeczyc albo potwierdzic mojej wersji moze gruzin, wujek dobra rada, roman i zdzisiek.

  jezeli nie dajecie wiary to ich pytajcie o komentaz.

 34. Dla mnie takich miejsc powinno być 100. Każde nowe przyjmę z otwartymi ramionami.

  To forum to typowy bazar. Ci użytkownicy co szukali tam sposobu na lepsze życie po części coś otrzymali, ale przeważnie spalone sposoby.
  Muśicie wiedzieć że nikt czegoś co działa nie odda wam za darmo.

  Mbank_konsultant

  Bardzo fajny gest jednak to ludzie tworzą forum, a nie forum ludzi.
  Postaw coś na FH już dziś i wklej linka a napewno masa osób się zarejestruje.
  Płacić za PBM za co ?, za kod ?, za wiedze ? jaką ? przecież tam nic nie było.
  W nowym miejscu handlowcy zaktualizują ofertę.
  Ja widzę w tym same plusy.

  A kupno PBMu to jak kupno ciastka w cukierni którę to Pani podaje ci bez rękawiczek. :)

 35. 1. Wymylić historyjkę z jakąś laską
  2. Jako dowód wskazać przypadkowy portfel, na który wpłynęło 300BTC
  3. Profit :>

 36. Padły tu słowa, które można potwierdzić. Tak, byłem zaufanym. I tak kornelia była problemem. Wystarczy popatrzeć na coś z odległości i już widzisz co i jak. Konrelia została sprofilowana przez Gruzina. Nie zapłaciła więc dostała karę jaka należy się osobą naiwnym. Przesyłanie gołej dupy przez majla należy do działań kretyńskich. Za błędy płaci się. Sam nie mam wiedzy czy ZD brał kasę czy nie brał. W Starszyźnie o tym nie pisał. Może pisał z romkniem, może z WujkiemDobraRada o tym.
  Ale…
  Gruzin stał się nieobecny na forum i nie pisał w Starszyźnie. Próba kontaktu z nim zawsze kończyła się tym samym. Trzeba było używać pgp. Wcześniej nie miał takiego wymogu. To mnie zaintrygowało. Teraz już wiem dlaczego.
  ZD wybrałeś drogę najgorszą z możliwych. Trzeba było usunąć profil za kasę a Gruzina wrzucić do worka ludzi, których oszukałeś. Cała reszta pomarudziłaby trochę, coś tam kiedyś przypomniała i pośmiała się. A tak… to sam widzisz co zrobiłeś

 37. Philip K. Dick i Roman wam chyba juz wyjasnili cala tajemnice znikniecia forum. nie ma nikogo kto by zaplacil 100k pln za forum, na pbm ludzie robili wyjebki na 20zl, wiec zdzisiek podjal malo popularna ale finansowo dobra dla siebie decyzje. kornelia pociagnela naprawde grube sznurki. milicja wyglada ze ma w nosie pbm i tora ale wystarczyl ktos z plecami i pieniedzmi i posypalo sie. to taka lekcja dla naiwnych.

 38. Nie ma co lamentowac ,tylko trzeba zaczac dzialac od nowa.
  Moze bedzie lepiej ,moze gorzej. Czuje,ze uzycie gpg wzrosnie ;)
  Przyszedl czas na mlodych,jurnych pelnych zapalu i checi. W barze
  mlecznym bylo ich na peczki wiec nic sie nie martwcie bandziory
  bedzie z kim handlowac i wymyslac prźekrety na miliony odebrane na
  PP. Pozdro PKD i romek,milego ;) moze do zobaczenia kiedys na
  bahama.

 39. Jak gimby podawaly swoje dane w pm to teraz trzesa dupą
  ;-)

 40. W nastepnym tygodniu moge dac 1 k $ wymienione na btc, po to by baze puscic w publick . aVe

  • po co w publick ?

  • Co nie którzy popełniają nagminnie błędy;)

 41. Czy ktoś może wyjaśnić co to za forum? Bo mam wrażenie, że
  nie służyło wymianie doświadczeń na temat hodowli rybek.

 42. Tak czytam i trochę nie dowierzam :) tzn całe PBM zawsze
  mnie trochę śmieszyło bo ludzie którzy mają coś konkretnego na
  sprzedaż czy to bazy, backdoory czy MJ sprzedadzą to bo wiedzą jak.
  Żal mi również bandy niejednokrotnie dzieciaków którzy żeby zapalić
  jointa szukali towaru w internecie (nawet jak to piszę to brzmi
  głupio). Ale najbardziej nie dowierzam Wystawieniu tego na
  sprzedaż, może inaczej jak ktoś już chce się bawić w tematy typu
  PBM to powinien być na tyle kumaty i nie zrobić chamstwa w postaci
  mam xk postów i userów zamykam temat i kto zapłaci to to dostanie.
  Ktoś tam się tłumaczył że YouTube itd, więc powiedzmy sobie
  otwarcie mając zamiar sprzedać forum tego typu pisze się post typu:
  “Forum za tydzień idzie na sprzedaż, kto chce usunąć konto” i
  rzetelnie to pousuwać bo po co robić komuś problem skoro już nie
  użył tego PGP a wysłał PM z danymi ?. Tak też było z wypominanym
  YouTube od października 2006 roku było wiadomo że firma idzie pod
  młotek a umowa została podpisana dopiero w listopadzie czyli każdy
  miał miesiąc na usunięcie konta. Żadne tłumaczenia nie są tutaj na
  miejscu i nie ma co się wysilać wszystko sprowadza się do tego, że
  Polskie Forum allegrocwaniaków było kolejnym cwaniackim zagraniem
  :) Na pocieszenie dodam tylko że skoro taki był plan to równie
  dobrze dane mogły być sprzedawane w trakcie działania forum. I nie
  nie jest to żaden hejt to po prostu moje spojrzenie na
  temat.

 43. Teoretycznie można założyć nowe forum ale skąd pewność że nie podzieli ono losu poprzedniego? Wydaje mi się że w takim przypadku jedynym wyjściem było by stworzenie czegoś o strukturze rozproszonej bez jednego właściciela. System PM jedynie z silnym szyfrowanie i przechowywany rozproszenie. Zalety to brak pokusy aby wszystko sprzedać ;-).

 44. Ktos zrobil kopie profilu Kornelia Stefaniuk ze Swidnicy? Tez bym chcial maly okup :)

 45. Jedyną dobrą alternatywą na tle innych jest aktualnie
  Poligamia – oiawkbqkkomb4fk3.onion

 46. nie ma co kopii kruszyc, bylo ale sie zmylo. zdzisiek powiedzial, ze nie odda tez kasy ze skladek wiec widac, ze ma calkowicie juz wyj.b..ne na wspolnote pbm. trza na nowe forum ruszac i sluchac zaufanych. pilnujcie tego adresu btc, wczesniej czy pozniej zdzichu bedzie chcial spieniezyc bitcoiny.

  • Zapraszam wszystkich na nowe forum cebulkowe

   http://nco5ranerted3nkt.onion/

   Republika Sieci Tor (ToRepublic) – nastepca Polish Board & Market – jest platforma spoleczna, biznesowa i edukacyjna.

   Sklada sie z serwisow:

   Forum
   Pralni
   Escrow
   Market
   OpenID

   Forum bedzie mialo wbudowane szyfrowanie gpg.
   Forum nie jest hostowane na Freedom Hosting, wiec mozna zrobic wszystkie modyfikacje swiata.

 47. Dodatkowo serwis http://nco5ranerted3nkt.onion/ posiada strukture rozproszona – a la Dropbox .
  Kilka osob moze hostowac serwis jednoczesnie – kilka osob bedzie mialo klucz prywatny .onion

 48. “Sklada sie z serwisow: Forum Pralni Escrow Market OpenID ”
  z Czego jak wejdziemy na strone to zauwazymy: ” Sklada sie z
  serwisow: Forum Pralni (w budowie) Escrow (w budowie) Market (w
  budowie) OpenID (w budowie)” …

 49. Mam niebywaly zaszczyt zaprosic Was na nowe forum polskiej
  cebulki – mianowicie http://polish7zujaftc2q.onion. Ci, ktorzy
  znaja mnie z PBM powinni kojarzyc moj klucz publiczny, jak widac ta
  wiadomosc jest podpisana. Forum ma profil podobny do PBM, ale
  uprzedzam – nie bedzie tolerancji dla osob nie potrafiacych uzywac
  GPG. Szyfrujcie wszystkie PM. Rejestracja wymaga klucza
  publicznego. Wracamy do gry, bo o ile PBM jest na sprzedaz, o tyle
  “ekipa” przeniosla sie tam. Sluzby prosze o nie rejestrowanie sie.
  I tak was wykryjemy, jak zawsze. Liberty or death. Innej opcji nie
  ma. Motto forum: “Give me liberty or give me death! – Patrick
  Henry”. Teraz miejscem spotkan podziemia nie bedzie PBM. Bedzie nim
  POP. Polish Onion Palace. —–BEGIN PGP SIGNATURE—– Version:
  GnuPG v2.0.17 (MingW32)
  iQEcBAABAgAGBQJRtN/QAAoJEDTwKy1MuOmAkGIIAKHs8uqbsTzPfc4PS56zeQC2
  2+cc5DvnLlULQ9iSuc/dCF5om+RrjymlaWVmEM6Gr0IWHC4U7WTBcApWI1KNtqTK
  onqTdV+eViT+OPY+FvOtdfYlK7LonLcfct5QvpBHUkNR9WTc7Vk0sqG8N8xGRsp9
  r9K3oBDLg/CRGfFUcjASvbjSUC7FDrzlSswhv8E3WhAbpnw6amFPf9T064KmHA1u
  cfb8manDkoAsPxe7L2EANmHdvcbjbfnYlpn040eibQIoMrczhImlf2ZxW0/drICo
  YXXpkrACx/N4BhCSC+ClN2XYJX0YDx4wMaoqQRoMVUGUGwPSLq4OCqfz/DK8fvg=
  =LrH+ —–END PGP SIGNATURE—–

 50. jak widzicie na swoim blogu zdzisiek ma czas na wklejanie nowych postow i zdjec i pisanie wyjasnien. po co ? podjal suwerenna decyzje o zamknieciu pbm. powatpiewa, ze nowe fora sa cool i zrzuca nowym adminom, ze maja sporo roboty. zdzisiek tez narzekal, ze mial sporo roboty. to czemu zamienil administracje forum na pisanie pedalskiego bloga ?
  zdzisiek miej zlodziejski honor i powiedz, ze wywalilem was na chajs i krzyzyk na droge.

  czy ktos sledzi adres na ktory poszlo 300btc.

 51. Nie zapomnijcie dać na nowych forach banera niebezpiecznika jako patrona medialnego. Dziwię się tej Redakcji serwisu, że pozwala bez przeszkód reklamować się przestępcom. Tylu ludzi zostało oszukanych i okradzionych przez tych przyszłych pasjonatów męskiej miłości w więzieniu. Rozumiem z drugiej strony, że mamy kryzys i istnieje mocna pokusa, żeby podlizywać się komu popadnie. Jednak trzeba mieć trochę szacunku do siebie. Over.

 52. […] Dyrma to były administrator “podziemnego” forum w sieci TOR o nazwie PB&M (przez niektórych nazywanego przestępczym). Na jego “clearnetowym” blogu pojawiła […]

 53. […] informuje nas czytelnik Pocket, na jednym z for dyskusyjnych w sieci TOR pojawiły się materiały dotyczące jednego z kapitanów ABW, który w 2011 roku miał być […]

 54. nie wiem jak z torowiskiem ale jest już polski silkorad
  5qqwqsqictvper25.onion

 55. […] jego “zniknięcia” (urwaną 23 tygodnia roku 2013). A ponieważ po sieci krążyły pogłoski o sprzedaży bazy użytkowników, wasze konto być może niebawem nie będzie wasze :) Serwis PBM, w przeciwieństwie do ToRepublic, […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: