21:15
8/10/2011

Czy ktoś z Was również dostałe takiego e-maila?

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Poważnie ? Ja do tej pory nie mogę skumać, dlaczego phishing jest tak nieudolny… Błąd na błędzie, zdania bez sensu…
  W sumie to dobrze, mniej ludzi się nabierze ;)

  • To na pewno globalny spisek. Propaganda mająca na celu uśpić czujność użytkowników by w pewnym momencie zaatakować pełną siłą!!

 2. Warto zobaczyć źródło ipkopl.net….
  meta author mnie rozwaliło: softax.pl, albo idioci albo chcą kogoś wrobić…

 3. Ahh mój błąd nie sprawdziłem oryginalnego źródła ipko.pl :)

 4. Niech zgadne, serwer kradziony a domena kupiona karta kredytowa? tak, https://www.007names.com/ akceptuje karty kredytowe…

  Ale dziwi mnie czemu razem z domena nie wzieli serwera, tylko uzywaja innego serwera?

  • Dywersyfikacja dostawców usług pozwala w przypadku “kradzieży” domeny skopiować dane z serwera (w tym te pochodzące z phishingu), w przypadku “kradzieży” serwera przekierować domenę na inny serwer, aby jeszcze pociągnąć na tym 1 mailingu . Warto się zastanowić co jest cenniejsze dla organów ścigania i co będą bardziej starali się zablokować dla materiału dowodowego ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: