21:02
7/12/2015

@thegrugq umieścił na Twitterze bardzo ciekawe urywki książki dotyczącej sposobów pracy KGB:

CVlC9tKVEAEcFTr

CVaRWSgVEAARHHz

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Ktoś wie co to za książka? Chetnie bym przejrzał

 2. Świetne! Ja też bym przeczytał i na prezent komuś kupił. co za książka?

 3. Stirlitz wolnym krokiem zbliżył się do lokalu kontaktowego. Zapukał umówione 127 razy. Nikt nie otworzył. Po namyśle wyszedł na ulicę i spojrzał w okno. Tak, nie mylił się. Na parapecie stały 63 żelazka – znak wpadki.

  • Doskonałe, milordzie! :D

  • wyborne!

 4. Piwo korzenne to nie piwo z dodatkiem jakiegoś korzenia (np. imbiru, mmm), ale konkretny napój, pochodzący od wroga Matuszki – USA – który de facto piwem nie jest. Coś jak podpiwek (fe!) czy piwo karmelowe (mmmm :)). Moim zdaniem warto by zastosować KISS – piwo imbirowe (meh) :P

  • Ale, ale. Czy aby brak alkoholu to nie oznacza: “jestem spalony”?

 5. No cóż, ja często jestem spalony – nie tylko, kiedy brak alkoholu xD

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: