14:17
5/11/2014

* Podstępne programowanie w C

Ruszyła 7 edycja konkursu podstępnego programowania, polegającego na pisaniu niewinnego programu, który na pierwszy rzut oka nie zawiera żadnych dziur, ale… Zadanie konkursowe tu.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.
Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Panie, zarąbiste ;) Szczególnie na rozerwanie się po OI.

  2. Nie ma czasu na rozrywkę, po 1 Etapie trzeba klepać zadanka.

  3. Dokładnie, trzeba klepać zadanka, drugi etap już nie długo, finał sam się nie wbije, a nie jakieś rozrywanie się!!!!1

  4. lepsze pieniądze są z programowania PLC.

    • Zazwyczaj artyści dużo nie zarabiają. Kopiąc łopatą można zarobić lepiej. Trzeba tylko wiedzieć, w której firmie kopać.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: