14:17
5/11/2014

* Podstępne programowanie w C

Ruszyła 7 edycja konkursu podstępnego programowania, polegającego na pisaniu niewinnego programu, który na pierwszy rzut oka nie zawiera żadnych dziur, ale… Zadanie konkursowe tu.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Panie, zarąbiste ;) Szczególnie na rozerwanie się po OI.

  2. Nie ma czasu na rozrywkę, po 1 Etapie trzeba klepać zadanka.

  3. Dokładnie, trzeba klepać zadanka, drugi etap już nie długo, finał sam się nie wbije, a nie jakieś rozrywanie się!!!!1

  4. lepsze pieniądze są z programowania PLC.

    • Zazwyczaj artyści dużo nie zarabiają. Kopiąc łopatą można zarobić lepiej. Trzeba tylko wiedzieć, w której firmie kopać.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: