18:12
3/7/2014

Świetne zestawienie na interaktywnym wykresie.

Podesłał Maciek O.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Proszę nie dajcie się podsłuchiwać przez Amerykanów i protestujcie. Póki Amerykanie podsłuchują Polaków to oznacza, że tak naprawdę jesteśmy ich wrogami.

    • A skąd Ci to przyszło do głowy? Twoim tokiem rozumowania idąc, USA jest wrogiem dla samych siebie, bo własnych obywateli również podsłuchuje.

      Nie przyszło Ci do głowy, że podsłuchy Amerykanów służą do wykrywania osób i organizacji im zagrażających, które czasowo (lub na stałe) przebywają w Polsce? To nie oznacza, że cała Polska jest dla nich zagrożeniem, ale ewentualne pojedyncze jednostki przebywające na jej terenie, niekoniecznie z polskim obywatelstwem… Nie popadajmy w paranoję, bo to równie szkodliwe, jak ignorowanie faktu niekoniecznie pełnej wolności…

    • Drogi @GwynBleidD podsłuchują również konkurencje gospodarczą i polityków, a to już nie jest takie coool… ;]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: