11:34
19/9/2010

Genialne! Policja ustawiła na autostradzie znak: “Uwaga! Wyrywkowe kontrole antynarkotykowe za kilometr” …i kontrolowała wszystkich, którzy opuszczali autostradę pierwszym zjazdem za tym znakiem ;-)

Znak kontroli antynarkotykowej

Znak informujący o kontrolach antynarkotykowych.

To się dopiero nazywa lifehacking :-)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

24 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Very clever :)

 2. Świetne! Ciekawe ilu dilerów/przemytników narkotyków z Meksyku złapali?

 3. Parę dni temu widziałem tą fotkę na JoeMonster.
  Nie wiem skąd macie takie dane, że kontrolowali tych, co opuszczali autostradę, ale ja założyłem że powinni dokładnie tak zrobić :D

  Ciekawe czy ta akcja odniosła sukces :D

  • Torwald: “The local sheriff’s office had established the signs as a “ruse” to direct motorists to exit off the highway after viewing the warning of the upcoming DUI/Narcotics checkpoint. In fact, there was no checkpoint further down I-40. Instead, the sheriff set up a checkpoint at the end of the ramp of the first exit available to motorists after the posted signs, an exit not frequently used since no services were offered at the exit.”

 4. ha ha :D dobry pomysł :) nic tylko pogratulować :)

 5. jest po angielsku – musi być prawdą

 6. maselko> Jest na stronie prowadzonej przez prawników – musi być kłamstwem.

  http://www.nacdl.org/public.nsf/ChampionArticles/99mar05

 7. Genialne ;)

 8. Buchachachacha! Aż mi łza stanęła w oku ze śmiechu. ;D
  Powinni u nas tak łapać pijanych.

 9. Świetny sposób :) Idealny news na niedzielę, choć trochę stary :)
  I taka rada jeszcze “So, if you’re looking to take a trip anytime soon, take heed of the map below and, if you see one of these signs, don’t fucking exit. ”
  http://www.nevergetbusted.com/images/usmap.gif

 10. Ale czy chodzi o posiadanie narkotyków czy bycie po spożyciu ? Ciekawe ilu złapali na tym zjeździe i jakie mieli tętno ?

 11. Tak przewrotne, że aż nie do wiary że to policja i do tego amerykańska :D
  Jak już się rozeszło po necie, że naprawdę nie ma kontroli powinni przenieść się w to miejsce, o którym ostrzegają ;)

 12. Jurgi Filodendryta: Ta jasne u nas większość pijany by tego nie dała rady przeczytać.

 13. Na szczęście w Polsce taki numer nie przejdzie. Nie mamy autostrad z których dałoby się zjechać najbliższym zjazdem :)

 14. W uzupełnieniu:

  W Polsce pojawiły się innego rodzaju “testery” przeznaczone dla kierowców: http://static0.blip.pl/user_generated/update_pictures/1210496.jpg
  Pomysł bardzo ciekawy.

 15. @Odstresowany:
  To nie jest nawet namiastka testu. Żaden pijany nie będzie miał problemu z przeczytaniem tego napisu. Ja musiałem się skupić, by zauważyć, że coś z tym napisem jest nie tak. Klasyczny już w Internecie tekst wszystko wyjaśnia:
  Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao sołwa. Newajżanszjie jest to, żbey prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu. Dzijee sie tak datgelo, że nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie, ale cłae sołwa od razu.

 16. @Chudy: tak, ale nie dotyczy to słuchowców ani osób czytających ledwo ;)

  na marginesie dodam, że osoby czytające ‘szybko’, tzn jak w kursie szybkiego czytania, czytają na raz całe strony, tak jak normalny człowiek czyta na raz całe słowa.

 17. A nie prościej byłoby zalegalizować wszystkie narkotyki niż bawić się w takie podchody?

 18. zalegalizować można, ale chyba nie pozwalać kierować pojazdem pod ich wpływem na drodze publicznej co ?

 19. Nie wiem skąd wziąłeś ten wyraz “Wyrywkowe”, albo bulowałeś na zajęciach z Angielskiego albo lubisz swoje bajki publikować!

 20. e tam czepiasz sie…English pisze się przez “E” a nie “e” .

 21. Ah, jacy wszyscy zachwyceni. Gdyby na znaku napisali bardziej wprost “Obywatelu! Za 800m władza udowodni ci, że może bez powodu cię zatrzymać, zrewidować, przetrzepać twój samochód i ew. zamknąć za posiadanie kilku gram ususzonej rośliny. Trzymamy cie za mordę. Przygotuj się.” też by wszyscy tak klaskali, że genialny lifehacking. Gratulacje.
  Jak mówił Bill Hicks: “Watch this, shut up. Go back to bed, America. Here is American Gladiators. Here is 56 channels of it! Watch these pituitary retards bang their fucking skulls together and congratulate you on living in the land of freedom. Here you go, America! You are free to do as we tell you!” (sami przemyślcie tą aluzję)

 22. To mi przypomina historyjkę o tym, jak wykryto złodzieja, każąc wszystkim podejrzanym dotknąć ubrudzonego brzucha oślicy;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: