12:31
26/9/2014

Bardzo dobry opis różnych technik omijania antywirusów (i ich porównanie)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. troche jestem rozczarowany rezultstsmi wykrywania… Jak sie zabezpieczac??

  2. @Txcc
    Myśleć podczas korzystania z internetu.

  3. Taa i przed i po także.

  4. Najlepiej nie korzystać z internetu:-) To jest porada jednego informatyka:-)

  5. Antywirusy zawsze były do bani, i to się nigdy nie zmieni…

  6. Ten sam człowiek pisze wirusy i antywirusy sam na siebie pracuje.Używając antywirusa wirus sam się wylęgnie KIEDY I JAK ma zapodane w swym programie.Ludzie komput. śmieci nie czyszczą jeśli system jest zamulony uważają że to wirus.Niosą PC do usług tam mu oczyszczą np. progr. Odkurzacz i płaci 100 zł,antywirus bardzo spowalnia system. Nie używam antywirusa od czasów Atari i nie będę nigdy.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: