12:31
26/9/2014

Bardzo dobry opis różnych technik omijania antywirusów (i ich porównanie)

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.
Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. troche jestem rozczarowany rezultstsmi wykrywania… Jak sie zabezpieczac??

  2. @Txcc
    Myśleć podczas korzystania z internetu.

  3. Taa i przed i po także.

  4. Najlepiej nie korzystać z internetu:-) To jest porada jednego informatyka:-)

  5. Antywirusy zawsze były do bani, i to się nigdy nie zmieni…

  6. Ten sam człowiek pisze wirusy i antywirusy sam na siebie pracuje.Używając antywirusa wirus sam się wylęgnie KIEDY I JAK ma zapodane w swym programie.Ludzie komput. śmieci nie czyszczą jeśli system jest zamulony uważają że to wirus.Niosą PC do usług tam mu oczyszczą np. progr. Odkurzacz i płaci 100 zł,antywirus bardzo spowalnia system. Nie używam antywirusa od czasów Atari i nie będę nigdy.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: