9:44
4/5/2012

Poległ kolejny bankomat. Sprawcom udało się go wyrwać z betonu, ale nic poza tym…

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. nie ma to jak dobry atak typu “brutal force” :D

 2. Kiedyś chodziło się na miasto wyrywać laski, teraz bankomaty…

  • Bo zeby wyrwac laske to najpierw musisz wyrwac bankomat

 3. Czy ekipa Niebezpiecznika na prawdę tak bardzo fascynuje się wyrywaniem bankomatów ze ścian? Toż to się już nudne zrobiło :)

  • bankomaty zawsze na propsie :D

  • Ciesz się, że nie piszą o wyrywaniu panienek :)

  • Zdawało mi się że “ptr” jest właśnie po to żeby pisać o rzeczach które nie nadają się na “głównego” (nie)bezpiecznika.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: