9:12
24/9/2012

Raport dotyczący prywatności w kontekście urządzeń mobilnych.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Zaskakujące wyniki – m.in. ponad połowa badanych nie zainstalowała aplikacji kiedy dowiedzieli się, jakich uprawnień wymaga. Jeśli świadomość wśród użytkowników jest taka wysoka, to skąd te doniesienia o masowych infekcjach/atakach na telefony?

  2. Sergi – bo pozostali zainstalowali?

    • Krzywa dzwonowa powinna się raczej znajdować gdzieś w środku, a nie na końcach skali (paranoicznie ostrożni i zupełnie lekkomyślni) ;)

  3. Tak w ogóle i w szczególe: http://androny.dyn.pl/2012/08/27/smartfony-a-moze-szpiegofony/

    Mówienie o prywatności w urządzeniach mobilnych to tak jak dyskusja o profilaktyce nadwagi w Etiopii. Sam się raz zdziwiłem, gdy jakaś gierka wymagała tylko dostępu do ekranu/karty/klawiatury (nie pamiętam). Szok – nie potrzebuje dostępu do internetu, książki telefonicznej, historii rozmów i lokalizacji? Niemożliwe!

  4. Prywatność != smartphone’y

    • No co Tyyy, prywatność nie równa się smartfonowi? Jak to w ogóle możliwe?!

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: