12:37
26/9/2014

Jakby ktoś chciał pobawić się w pentestera — tu jest Android apk do bicia.

A jakby ktoś na poważnie chciał zająć się pentestami aplikacji (zarówno mobilnych jak i webaplikacji), niech się odezwie na praca@niebezpiecznik.pl, podsyłając CV zawierające przede wszystkim opis doświadczenia w tej tematyce (duży plus dajemy za dorzucenie przykładowego raportu autorstwa kandydata lub listy CVE jego autorstwa albo opisów CTF-ów w których brał udział).

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. CTF – Capture the flag?

  2. Tak, dokładnie o taki CTF chodzi.
    Kolega mi pokazał, na przykładzie http://ctf.uw-team.org/

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: