19:19
12/8/2013

Temat nie taki nowy, ale narzędzie jak najbardziej. Z raportowaniem! ;) No i 9TB tablic tęczowych też robi wrażenie. Koszt: 7PLN za godzinę.

Oczywiście do wykorzystywania tylko w legalnych celach, tj. weryfikacji efektywności polityki haseł w firmie… ;)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. czegoś takiego szukałem dzięki.

  2. Tylko jak hash będzie solony to i tak na nic się zda.

  3. 7pln za godzinę za gpu

  4. Systemy Microsoftu nie solą swoich Hashy :)

  5. Wypuszczacie hashe klientów w świat podczas testów penetracyjnych? :D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: