13:22
5/8/2012

* Qubes 1.0 RC 1!

Opisywany jakiś czas temu na Niebezpieczniku system Qubes OS, autorstwa m.in. Joanny Rutkowskiej, doczekał się oficjalnego wydania.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

14 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Joanna Rutkowska? IT’S A TRAP!

  (wpiszcie sobie w gooogle “joanna rutkowska jan rutkowski”, pierwszy wynik, z yoyo.pl)

  • Czy ma to w tym przypadku jakiekolwiek znaczenie?

  • Yyy, tak?

  • Dopóki dbanie o bezpieczeństwo graniczy u niej z obsesją to dane uważam za bezpieczne, więc tak.

  • h, jesteś idiotą.

  • Jeśli wierzyć rosyjskiej wiki, to po prostu najpierw publikowała pod pseudonimem.

  • >rosyjskiej wiki
   >wierzyć

   wybierz jedno seba

  • moderacja usunęła komentarz, do którego się odnosiłem i teraz wyglądam jak hejter…

 2. Się po prostu zakochałem. W systemie, co najmniej ;-> Naszą krajową hakierkę od Blue Pill’a… to już od dawna podziwiam.

  • lepiej się nie zakochuj zbyt mocno bo odsłonisz “firankę” i będą “ale jaja”.

 3. A Ty oczywiście sprawdzałeś kto co ma, prawda, w jakim Ty się towarzystwie obracasz w takim razie, aż się boje pytać ?? Poza tym kojarzysz Hansa Reisera… Od kiedy informatyka jest politycznie poprawna Twoim zdaniem.

 4. nie ma cyckow, nie ma oklejki

 5. Czy Was ludzie po…bało ??
  To Niebezpiecznik a nie NK, FB, czy inna focia klocia.
  Oceniajcie system nie autora.

  • +1
   Ktoś puścił famę, że Rutkowska to Rutkowski i teraz wszelkie wyniki pracy Rutkowskiej są “beeee”? Jesteście zacofani, po prostu zacofani.

   Skoro już przy tym jesteśmy – nikt nie pomyślał, że najpierw była Rutkowska, później był Rutkowski, by nie musieć walczyć ze stereotypami i na końcu wróciła Rutkowska gdy przestała się tym przejmować? Jeden z przykładów. Ale nie, polscy eksperci od wszystkiego wiedzą lepiej i oceniają wielkość Titanica na podstawie koloru drabiny w sadzie wujka Zenka co stracił oko przy wspinaczce na Giewont w ’41.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: