19:54
27/12/2012

Pięknie zmapowane nowe radiowozy Inspekcji Transportu Drogowego. W internecie siła ;)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

12 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Od siebie dodam fajny schemat wyposażenia takiego autka :) http://tnij.org/ttsu

 2. Zgadujemy jakich numerów brakuje? Piękny przypadek słabości “auto incrementa” :)

  • Dotychczas myślałem, że te numery mają jakąś sumę kontrolną, jak PESEL. Dopiero Ciocia Wikipedia uświadomiła mi, że się myliłem.

 3. Ja poczekam na geotaging tych samochodów i ;-)

 4. Jaka siła? Głupota i tyle. To jest naprawdę dziwne, że w kraju o takiej ilości wypadków ze skutkiem śmiertelnym największym zagrożeniem wydają się być organy pilnujące na tych drogach porządku.

  • Celem naszego posta nie jest unikanie policji, ale ukazanie braku prywatności w obliczu internetu. Do jazdy zgodnej z przepisami oczywiście zachęcamy. Tępimy tylko fotoradary w głupich miejscach, a samym oszukiwaniem fotoradarów interesujemy się jedyne w aspekcie technologii.

 5. Zawsze się z zaciekawieniem przyglądam temu podnieceniu,
  gdy “do sieci wyciekają numery nieoznakowanych radiowozów”. Jak już
  który zauważy (kudos dla tych co pamiętają numery i skanują
  wzrokiem auta) to już jest za późno. Ergo – portalowa rozrywka dla
  JP100% w gumiakach

  • WE xxxxx CW – to juz latwo zapamietac

 6. Widzę Niebezpiecznik jak zwykle opóźniony… Toż to wisi w necie od listopada, i jak dajecie to chociaż może szerszy artykuł, z poglądowymi zdjęciami, żeby oprócz tablic ludzie wiedzieli czego się spodziewać: http://carbonio.pl/2012/11/29/tak-wygladaja-nowe-radiowozy-itd/

 7. A jaki ma to związek z bezpieczeństwem?

 8. No, wreszcie się wyjaśniło :) Fotoradar ma na celu eliminację niebezpieczeństwa na drodze. Polega to na:
  1. Wychwyceniu i zarejestrowaniu jadącego 350km/h w mieście małolata (co pozwoli Premierowi latać do dom nawet 3x w tygodniu);
  2. Poprawie bezpieczeństwa dzięki NIE zatrzymaniu go (bo po co, koledzy 500m dalej też chcą słit focię), co umożliwi mu eliminację zagrożenia na drodze (na przykład rozjeżdżając w celach edukacyjnych ze 3 staruszki które by wtargnęły galopem o lasce na pasy)

  Same plusy:
  – wpływ bezpośredni do budżetu (mandat);
  – wpływ pośredni do budżetu (ZUS przyoszczędzi na emeryturach wyeliminowanych zagrożeń drogowych);
  – poprawa bezpieczeństwa na drogach (dzięki zmniejszeniu staruszek na pasach można będzie jeździć i szybciej i bezpieczniej).

  • Nie.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: