11:45
11/5/2016

Framework do rozjeżdżania embedded. Exploity, domyślne hasła, skanery.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Zaraz to sobie szybciutko Dockerem odpale ;)

    • Na cholere dockerem?

    • @Diug: +2 do e-penisa.

  2. słaby, w znaczeniu wymaga rozwoju bazy do zastosowań out of the box

    • Jaka jest korzyść z dziecka? Cierpliwości, niech dorośnie ;)

  3. Zgadzam sie z @P4. Kicha. Wincyj, wincyj danych…

  4. fajnie, że się chłopakom chciało. widać, ze rozwijane. więc na plus. z minusów- to co już powiedzieli inni- mało na chwilę obecną contentu. Pech chce, że mam u siebie akurat tp-linka i nie potestowałem. dorzucę coś cisco w weekend i zobacyzmy.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: