7:01
10/3/2010

Ruszyła rejestracja na SEConference, konferencję w całości poświęconą tematyce bezpieczeństwa komputerowego. W tym roku, Niebezpiecznik został patronem medialnym konferencji.

Kiedy? Gdzie?

Impreza odbędzie się w Krakowie, w dniach 9-10 kwietnia na terenie Politechniki Krakowskiej. Wstęp wolny (ale trzeba się zarejestrować). Program konferencji nie został jeszcze dokładnie określony, ale już teraz wiadomo, że oprócz wykładów odbędą się również warszataty.

Byliśmy na poprzedniej edycji SEConference i potwierdzamy, że warto się na nią wybrać ;-) Zatem, do zobaczenia!


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

11 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. a będzie wykład o bankomatach?

  • @nielot: spóźniłeś się o rok ;-)

 2. Piotrze dobrze byłoby dodać, iż mimo darmowego wstępu trzeba się zarejestrować.

 3. Jak rozumiem Piotrze ty też tam będziesz ale już nie jako prelengent?

  • @ianuff: ja raczej będę w tym czasie daleko daleko… ;-) Ale kto wie…

 4. Szkoda że rejestracja na konferencję o tej tematyce nie przebiega po https..

  • Łukasz: a co, pytają o numer karty kredytowej z CVV2? :>

 5. Piotr: niby nie, ale za to jest hasło “minimum 6 symboli” :]

 6. Panie Piotrze, byłem rok temu:)

 7. […] umiejętności pokazali m.in. na zeszłorocznym CONFidence, wygrywając CTF, i tegorocznym SEConference, na którym poprowadzili świetne prelekcje (i drańsko zwinęli się zaraz po wykładach, w […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: