11:09
28/5/2010

Tak zabezpieczonego bankomatu nikt nie okradnie, prawda? :-)

Taśma klejąca dobra na wszystko!

Fotkę podesłał powelx.

SecurityFail to cykl wpisów o wtopach z dziedziny (nie)bezpieczeństwa — nie tylko komputerowego. Wszystkie posty tego cyklu przeczytasz tutaj.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

11 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. W środku i tak jest chyba jeszcze kasa pancerna?

 2. Ktoś zablokował w pozycji ‘zamknięte’ zamek drzwi sejfu i nie zna kodu by go otworzyć. Poza tym z kadru zdjecia nie wynika gdzie maszyna stoi. A może stać np u develeoperów ;)

 3. pytanie tylko gdzie ten bankomat jest i czy jest w uzyciu

  moze czeka wlasnie na naprawde i zostal zaklejony zeby przechodzacy technik nie uderzyl sie po raz kolejny o otwierajace sie dzwiczki? ;-)

 4. UP@ nie znacie się, to jest wymyślna pułapka na złodzieji, tam za drzwiczkami siedzi mały chiński policjant i zatrzeli pierwszego kto to otworzy. To zapewne bankomat w chinach:D

 5. Monitor chyba nie świeci i jest na nim jakaś kartka, więc raczej jest w naprawie ;) A w środku nie ma sejfu, jak się otworzy te drzwi, to są tam takie kasetki z banknotami.

 6. Może ta taśma jest z kewlaru?

 7. @Sergi
  Cała dolna część to sejf (z blaszanym frontem). Na sejfie masz postawiony komputer z LCD. Oczywiście jest jeszcze jeszcze trochę żelastwa (moduł wydawania lub pobierania kaszy, klawiatura szyfrująca, czytnik kart…)

 8. masakatsu – zdajesz sobie sprawę z tego, że kewlar tnie się jak każdy materiał ? Jego ‘nie da się’ przestrzelić ;)

 9. ej dla mnie ten bankomat jest mega bezpieczny, jakbym taki zobaczył to nigdy bym z niego nie skorzystał.

 10. @Torwald: prawdę mówiąc, nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w tym zakresie:P

 11. to jest tylko osłona sejfu…widzialem jak napalniaja taki bankomat. za tymi drzwiami jest sejf. raczej komus klucz sie do drzwiczek zgubił heheheh

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: