9:46
6/2/2019

Zbliża się jedna z czołowych polskich konferencji dotyczących bezpieczeństwa i audytu IT. Tegoroczna edycja odbędzie się na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie!

Na dwa dni konferencji przewidziano ok. 50 prelekcji opartych o case studies i 4 ścieżki tematyczne:

  • Audyt IT,
  • Techniczne aspekty bezpieczeństwa,
  • Zarządzanie bezpieczeństwem informacji,
  • Gospodarka 4.0.

SEMAFOR to doskonała możliwość na poznanie innych praktyków z branży bezpieczeństwa i audytu IT oraz wymianę doświadczeń i pogłębienie swojej eksperckiej wiedzy. Tematyka jest różnorodna, a konferencję odwiedzają specjaliści z Polski i całego świata. Można się spodziewać wysokiego poziomu merytorycznego.

Zniżka dla Niebezpieczników


Dla naszych czytelników i sympatyków organizatorzy przygotowali specjalną zniżkę. Aby z niej skorzystać przy rejestracji należy wpisać kod: Niebezpiecznik lub zarejestrować się poprzez ten link.

Więcej informacji na stronie www.semafor.computerworld.pl

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. A kształtowy czy świetlny ten semafor? Wybaczcie,takie kolejowe zboczenie. W sumie można zrobić jakąś prezentację nt. możliwych zagrożeń dla komputerowych urządzeń sterowania ruchem kolejowym :P

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: