20:51
25/5/2011

Już działa. Więcej tutaj.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Sieć której nie da się podsłuchać :D :D :D. To taka sieć, która nie działa :)

  2. Taaak… Edacs bezpieczny i nikt nie jest w stanie słuchać, Tetra bezpieczna i nikt nie jest w stanie słuchać … sieć rządowa bezpieczna i nikt nie jest w stanie słuchać… jaaasne… Dla chcącego nic trudnego

  3. Ciekaw jestem z nadajników jakiej sieci korzystają. Wątpię, żeby własne stawiali… ;)
    Z tym podsłuchiwaniem też trochę przesadzili…

  4. Swoją drogą jakiś czas temu w radiu słyszałem o jakimś polskim komputerze szyfrującym, którego szyfr jest niemożliwy do złamania. Może ktoś wie o czym dokładniej była mowa? chętnie bym poczytał coś więcej i dowiedział się jak to działa naprawdę;) A być może to właśnie ten wynalazek wykorzystuje ta super sieć nie do podsłuchania ;]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: