16:56
9/5/2015

Oto poważne zgłoszenie błędu bezpieczeństwa do zespołu Slacka i bardzo profesjonalna analiza, w wyniku której, z racji odkrytego ryzyka strat finansowych, zgłszającego postanowiono nagrodzić kwotą 12,50 dolarów. 

 
Podesłał Bartek 

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Cause every bug counts :)

  2. I to właśnie nazywam profesjonalizmem.

  3. Logiczne uzasadnienie wysokości nagrody, bardzo uczciwe podejście ;)

  4. beuheuhe :D No sprawa mega ważna :D

  5. A mi za znalezienie buga w wyświetlaniu polskich znaków w niektórych miejscach nie dali nawet złamanego grosza… I jeszcze zaproponowałem rozwiązanie bo nawet nie wiedzieli o tym, że używana czcionka jest już dostępna z polskimi znakami. Ale oczywiście cheeseburger jest ważniejszy :(

  6. ..co sie dziwic jak na “wielkich” portalach zwiazanych z dietetyka i itp. oraz itd. w Polsce myla “kcal” z “cal”..zero roznicy pomiedzy 350000 a 350..he he he

  7. Royal with Cheese ;-)

  8. Bardzo ważna rzecz!!! – ja np. bym się obraził na burgera z majonezem :P

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: