16:44
8/9/2014

Ciekawa propozycja, czy przebwający na łasce Putina Snowden z niej skorzysta?

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Pytanie powinno raczej brzmieć: czy putin pozwoli mu z niej skorzystać?

  2. Stany za bardzo dobraly sie do dupska Szwajcarom (chocby sprawa Polanskiego). Nie dziwie sie ze Szwajcarzy chca poznac brudy NSA (i nie tylko) beda mogli znow stac sie “neutralni” a w razie zbyt duzego nacisku ze strony Amerykanow poprostu zagroza ujawnieniem danych ktore pozyskali od Snowdena… Poprostu szukaja brudow ktore pozwola im na odpieranie “atakow na ich suwerennosc” przez USA.

    Pozdrawiam.

    Andrzej

  3. Jesli Putin pozwoli mu pojechac, druga sprawa to klopoty z transportem.

  4. Moim zdaniem bardzo dobrze robią, dzięki takim hakom nikt nie robi im problemów i żyją sobie w spokoju bez przelewania krwi.

  5. Waga takiego dowodu bedzie raczej znikoma. To przypomina sytuacja – Snowden jest w biedzie (rosji) i ktos oferuje mu hajs (azyl w europie) za zeznania przeciwko NSA.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: