21:59
17/8/2013

Najnowsze informacje potwierdzają, że Snowden zaczął wynosić tajne dokumenty pracując w Dellu, już w kwietniu zeszłego roku. Do Booz Allena miał przejść m.in. po to, aby uzyskać dostęp do kolejnych tajnych dokumentów. Dell odmówił komentarza na temat Snowdena, tłumacząc, że o milczenie poprosił firmę jej klient (czyli NSA).

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Mam dell’a lapka – moze tam jest caly net sciagniety przrez Prism??

    • tak jest, ale to lenovo były.
      oops, podkapowałem della?

    • Masz laptopa Della – zatem może masz na nim preinstalowane jakieś backdoory i/lub szpiegowskie programy? :P

  2. A dlaczego odnosnik jest do wersji mobilnej? :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: