13:16
12/6/2011

LulzSec znów opublikował błędy znaleziona na serwerach należących do Sony. Nie są one zbyt poważne, ale wygląda na to, że grupa aktywnie sprawdza wszystko co związane jest z Sony… Nie zazdrościmy nowemu CSO Sony. Wśród 3 wymienionych błędów znajduje się także SQL injection w Polskim oddziale Sony:

http://www.trening.sony.pl/index.php?sid= <-- Sony Poland SQLi http://www2.sony.ch/exw/de/index.php?ID=86 <-- Sony China bugged PHP code http://www.sonymusic.it/zaz/index.php?id=iUZKAr4jZx <-- Sony Music Italy SQLi

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. http://hassonybeenhackedthisweek.com/

  2. Aj tam nie zazdrościcie… Facet ma teraz najciekawszy okres w życiu. Roboty na całą dobę, kasy tyle, że się nią podciera no i prawie zawsze może błędy zwalić na “poprzednią epokę”.
    No i nie musi walczyć z zarządem – zarząd tak dostał w d4, że poprze pewnie wszystko, byle uciąć pasmo klęsk :-)
    Robota marzeń :]

  3. .ch – to Szwajcaria a nie Chiny, LulzSec już to poprawił na twitterze

  4. […] że potrafi przełamać zabezpieczenia całkiem, wydawać by się mogło, poważnych instytucji; Sony, CIA i FBI, stacji telewizyjnej PBS czy brytyjskiego funduszu […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: