22:31
21/6/2012

Spamerzy celowo piszą jak idioci, bo liczą właśnie na odzew idiotów — takie wnioski z nowych badań Microsoftu.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Wniosek: Jeżeli spam mentalnie do Ciebie dociera, to najpewniej jesteś idiotą.

 2. Heh… Ja dzisiaj dostalem list z Nigerii… Chca mi oddac pieniadze ;)…

  Zalosne… ;)

  Pozdrawiam.

  Andrzej

  • Stary numer! Do mnie też pisali z Nigerii, że mają 30mln USD do przekazania za granicę, pod warunkiem że pokryję koszty transferu (jakieś 500 USD).

   Złodzieje.

   Nie dość że koszty wzrosły do 12.400 USD (pitu-pitu o zablokowanych środkach, opłaceniu pośredników i dodatkowych opłatach bankowych), to w dodatku dostałem tylko 20mln USD i od tego jeszcze US zabrał mi 20% podatku.

 3. Haha dobre :D

 4. Badacze celowo piszą używając dużej ilości trudnych słów, bo liczą właśnie na czytelników idiotów? Jakoś dziwnie mi to pasuje do “większego obrazu” z MS w tle :)
  (Tylko brakowało w artykule jeszcze jakiegoś buzzworda typu ROI, TCO, lub Enhanced E-Mail Experience…)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: