15:29
27/3/2010

W ramach weekendowego rozprężenia prezentujemy prototyp “hackerskiej” wizytówki:

To jak, kto z Was jako pierwszy podeśle nam zdjęcie lub filmik swojego prototypu, przystosowanego do amunicji kaliber PLN? :-)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. http://zedomax.com/blog/wp-content/uploads/2009/04/business-card-catapult.jpg ta strzelająca wizytówka ciekawsza ;) chociaz tamta pewnie zadaje wieksze obrażenia :D

  2. Ciekawe czy da się zamówić taki “bajer” hurtowo w firmach produkujących wizytówki. ;]

  3. pewnie by dało rade :P tylko musiałbyś wykrojnice zamowić, chociaz pewnie musiałbyś coś pozmieniać zeby nie bylo plagiatu

    własnie kończę konstuować to cacko :D

  4. Przypomina mi to czasy podstawówki i wojny na strzelanie papierowymi pociskami z gumek recepturek :) Ale to fachowa konstrukcja jest :)

  5. To jest fajne ;) W poniedziałek zajmę cię konstruowaniem takiego “urządzenia”

  6. http://i43.tinypic.com/2nm3io3.jpg zrobiłem i działa ;)

  7. Nawet niezła celność ;] Fajny bajer. Lubię oryginalne i pomysłowe wizytówki.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: