15:06
27/9/2017

Jak się nie aktualizuje WordPressa, to nawet z Bożą opieką, przed defacem się nie uchroni (patrz: link na dole storny). A niektóre podmianki w niektórych kręgach mogą być bardziej dotkliwe.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

18 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Powinno się to poddać anal Izie.

  • Jezeli “OkropNick” to forma skrócona od “Okropny Nick” to idealnie pasuje do poziomu wpisu rodem z gimnazjum…
   Panie drogi wstyd… ;)

 2. “link na dole storny” – powinno być “strony”, czy to deface Niebezpiecznika? D:

  • +++

 3. Teraz to strona ze spamem.

 4. Link na dole prowadzi do /journal/[nazwa].php

 5. Chyba nie czytają niebezpiecznika bo link nadal wisi :-)

 6. Na androidzie od groma spamu.

 7. W tej parafii to muszą to lubić skoro link na dole ich strony (anal) dalej działa, a kolekcja jest naprawdę imponująca :)

 8. Lepszy numer ma parafia z Lublina, która tonami rozsyła spam i infekuje :) Prawda jest niestety taka, że parafianin zrobił stonkę za “Bóg zapłać” i tyle. Nikt potem się nią nie interesuje.

 9. Pewnie klecha pożałował na webmastera i gość się wqrzył, bo “bóg zapłać” to ani do garnka nie włożysz, ani na dolary nie wymienisz, czy nawet na grosze.

 10. Wczoraj im wysąłlem SMS’a z informacją o problemie.Jak widać, bez efektu

  • A kto Ci powiedzial, ze to jest dla nich problem?

 11. Na dole i tak działa banner blindness. Natomiast strona bracz.edu.pl powoduje eyes bleeding ;)

  Nie wiem kto będzie aktualizował dane, gdy facet który postawił tę joomlę w 2007 przejdzie na emeryturę.

 12. Nie ma już tego linka chyba. Nie żebym szukał analu na stronach parafialnych ale…no nie ma linka już więc jednak poprawili (albo czytają Nbzp).

 13. Oj tam, okienka pomylił.

 14. Avast blokuje wasz artykół https://niebezpiecznik.pl/post/uwaga-na-strone-rzeczpospolitej-zawiera-zlosliwy-skrypt/ i pokazuje że to wirus a potem ciagle pp próbie wejścia w ten artyków jest “Ta Witryna Jest Nieosiągalna”

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: