20:27
21/6/2018

Jeśli jesteś politykiem, managerem wysokiego szczebla albo celebrytą (aktorem, muzykiem, etc.) to na pewno masz dostęp do ważnych informacji, a na Twoim koncie w banku znajduje się sporo oszczędności. W dzisiejszym cyfrowym świecie czeka na Ciebie wiele pułapek. Jednym nieopatrznym kliknięciem możesz stracić nie tylko wszystkie pieniądze, ale i swój wizerunek, na który pracowałeś latami. Być może już teraz ktoś Cię podsłuchuje i po cichu monitorując zawartość Twojej skrzynki e-mail oraz smartfona szykuje się do szantażu? Powinieneś wiedzieć, jak bezpiecznie korzystać z internetu, smartfona i komputera. I my możemy Cię tego nauczyć!

Nie ma bardziej doświadczonych trenerów w Polsce

W Niebezpieczniku od 9 lat z powodzeniem szkolimy pracowników, managerów i zarządy największych polskich i zagranicznych spółek z zakresu “cybersecurity“. Na swoim koncie mamy już ponad 100 tysięcy przeszkolonych osób. Kiedy nie szkolimy, to pomagamy zabezpieczać systemy teleinformatyczne, z których codziennie korzystają miliony internautów. Dzień w dzień trzymamy rękę na pulsie najważniejszych ataków i wydarzeń, które dotyczą cyberbezpieczeństwa, a niektóre z nich opisujemy na łamach niebezpiecznik.pl, dzieląc się naszą wiedzą z każdym.

Ktośtam czasem przychodzi na nasze wykłady ;)

Naszych wykładów niejednokrotnie słuchało równocześnie ponad tysiac osób!

Na podstawie naszego doświadczenia stworzyliśmy unikatowy, indywidualnie dopasowywany, 4 godzinny program szkoleniowy, który jest dedykowany wyłącznie VIP-om, czyli m.in.:

 • politykom i samorządowcom
 • dyrektorom i managerom wysokiego szczebla
 • dziennikarzom
 • celebrytom (aktorom, muzykom)

Formułą i językiem jesteśmy w stanie dostosować się do każdego — w zależności od sektora z jakiego pochodzi VIP, za każdym razem odpowiednio modyfikujemy tematykę szkolenia tak, aby była ona atrakcyjna i w pełni zrozumiała. Poszczególne ryzyka zobrazujemy rzeczywistymi sytuacjami z Twojej branży, a każde z omawianych zagrożeń i ataków zademonstrujemy w praktyce. Na żywo (także na Twoim sprzęcie). Żebyś jako VIP przekonał się, jak łatwo ktoś może Cię zaatakować. My wiemy jakie to proste, ponieważ od lat atakujemy VIP-ów w ramach audytów bezpieczeństwa (za ich zgodą), po to aby pokazać im co robią źle, zanim z błędy te wykorzystają prawdziwi włamywacze i cyberprzestępcy.

Wiemy, że jako VIP nie masz zbyt wiele wolnego czasu i możesz nie być osobą techniczną. Dlatego nasze szkolenie prostym językiem przekazuje wyłącznie sprawdzone w praktyce porady i techniki zabezpieczeń. Tylko te, o których wiemy, że działają u innych naszych klientów. Dzięki nim będziesz w stanie zabezpieczyć nie tylko swoje urządzenia elektroniczne (komputer, telefon), ale również swoją obecność w internecie, uwzględniając indywidualne potrzeby co do poziomu prywatności (wiemy, że osoby publiczne i celebryci muszą upubliczniać pewne informacje na swój temat i potrafimy podpowiedzieć jak znaleźć tę granicę, kiedy ujawniane informacje mogą zacząć zagrażać Twojemu bezpieczeństwu).

Czego Cię nauczymy?

Poniżej prezentujemy ogólny zakres zagadnień, jakie zazwyczaj poruszamy w ramach spotkania:

 • Przegląd najpopularniejszych ataków na VIP-ów
  (na co każdy VIP musi uważać, nawet jeśli w danej chwili jest offline)
 • Jak bezpiecznie korzystać z komputera i smartfona podpiętego do internetu
  (czego nie robić w sieci i jak poprawnie skonfigurować oraz zabezpieczyć urządzenia)
 • Porady dotyczące bezpiecznej (poufnej) komunikacji z kontrahentami i bliskimi
  (jak wymieniać się tajemnicami w życiu służbowym/prywatnym i nie dać się podsłuchać?)
 • Porady dotyczące ochrony majątku (nie tylko pieniędzy)
  (jak korzystać z bankowości online i kart płatniczych oraz odpowiednio zabezpieczyć swoje środki finansowe w banku i inne wartościowe zasoby)
 • Jak zachować bezpieczeństwo w podróży
  (na co uważać i czego nigdy nie robić w podróży: w hotelu, na lotnisku, u klienta)
 • Jak zapewnić bezpieczeństwo i poufność negocjacjom kontraktów/umów
  (oraz jak zyskać cyfrową przewagę nad konkurencją przed przystąpieniem do rozmów)
 • Jak zachować anonimowość w cyfrowym świecie
  (jak w anonimowy sposób korzystać usług online i kupować oraz płacić w sieci tak, aby nikt nie dowiedział się, że za transakcją stoi VIP)
 • Odpowiedzi na pytania VIP-a
  (odpowiadamy na wszystkie pytania i inne okołokomputerowe problemy VIP-a)
 •  

Dodatkowo, powyższą agendę możemy uzupełnić specjalnym modułem skupiającym się na podniesieniu bezpieczeństwa rodziny VIP-a. W ramach tej części spotkania pokażemy jak zabezpieczona powinna być sieć domowa i inteligentne urządzenia, które się w niej znajdują, a także konta dzieci i małżonki/małżonka VIP-a oraz na co powinni zwrócić uwagę wszyscy jego bliscy. Także w sytuacjach “pozainternetowych”.

Szkolenie przeplatane jest pokazami ataków na żywo i demonstracjami korzystania z urządzeń w prawidłowy, najbezpieczniejszy sposób. Prezentacji możemy dokonać na własnym sprzęcie bądź od razu przystąpić do zabezpieczania i poprawnej konfiguracji sprzętu VIP-a.

Zamów indywidualne szkolenie dopasowane do Ciebie

Szkolenie możemy przeprowadzić w naszych salach szkoleniowych w Warszawie lub Krakowie, albo w dowolnym miejscu wskazanym przez VIP-a. Cena zależy od:

  • całkowitej liczby uczestników (dopuszczamy grupy VIP-ów)
  • wybranego zakresu materiału i indywidualnych potrzeb, jeśli istnieją
  • miasta w którym odbędzie się spotkanie

Jeśli chcesz zamówić szkolenie, skontaktuj się z nami telefonicznie: (+48) 12 44 202 44 lub e-mailowo: szkolenia@niebezpiecznik.pl. Możesz też wypełnić poniższy formularz i to my skontaktujemy się z Tobą:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane):

  Uwagi? Pytania?

  Akceptuje politykę prywatności

  Znasz jakiegoś VIP-a? Uważasz że Twój manager, dyrektor lub zarząd powinien podnieść swoje kompetencje w zakresie cyberbezpieczeństwa? Prześlij im link do tego artykułu!


  Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

  Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

  Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

  Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

  Dodaj komentarz

  Twój komentarz

  Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

  RSS dla komentarzy: