10:34
28/6/2019

Szkolenie z OSINT także w Krakowie i Wrocławiu

Część z Was wczoraj pytało, czy będziemy organizowali szkolenie “OSINT: zaawansowane techniki pozyskiwania informacji na temat ludzi i firm (nie tylko z internetu)” także w innych miastach niż w Warszawie. Miło nam poinformować, że właśnie otworzyliśmy rejestrację na kolejne terminy — w tym na termin w Krakowie i Wrocławiu:

Przypominamy, że tylko do 15 sierpnia trwa przedsprzedaż tego szkolenia. Obecnie możesz się na nie zarejestrować w cenie o 25% niższej.

Nie pasuje Ci ten termin?

Żaden problem — wpisz swojego e-maila poniżej, a otrzymasz o nas informację, kiedy otworzymy rejestrację na kolejne terminy tego szkolenia:
Ale o co chodzi?

Jeśli nie wiesz o co chodzi, to znaczy, że nie przeczytałeś naszego wczorajszego artykułu OSINT (Biały Wywiad) czyli techniki pozyskiwania informacji o ludziach i firmach. Zachęcamy do jego lektury — tam opisaliśmy szkolenie, które przekazuje umiejętności sprawnego pozyskiwania informacji z internetu jakie w zasadzie dziś powinien mieć każdy — nie tylko prywatny detektyw czy pentester, ale także prawnicy, handlowcy (sprzedawcy), rekruterzy a przede wszystkim wszyscy miłośnicy prywatności (aby wiedzieć, jakich błędów nie popełniać).

PS. To co się wczoraj stało… trochę nas zaskoczyło. Po zapowiedzeniu startu naszego szkolenia “szkolenia z OSINT-u” miejsca na termin w Warszawie wyprzedały się w 2 godziny.

Dorzuciliśmy więc kolejny termin i wyszliśmy z pracy. A dziś po powrocie do biura okazało się, że przez popołudnie i wieczór zapełniliście też drugą grupę! I to z nadwyżką! Z wszystkimi z Was będą się dziś kontaktować nasze koleżanki z działu szkoleń, które dopną wszystkie formalności i potwierdzą Wasz udział w szkoleniu. Do zobaczenia na sali szkoleniowej!

Przeczytaj także:

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Poznań?

    • Wrocław najbliżej póki co…

    • +1 dla Poznania! Biorę w ciemno jeżeli się pojawi.

  2. No i super!

  3. Czy są w planach kolejne edycje szkolenia? Akurat ten tydzień września kompletnie mi ne pasuje :(

  4. Trójmiasto?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: