10:34
28/6/2019

Szkolenie z OSINT także w Krakowie i Wrocławiu

Część z Was wczoraj pytało, czy będziemy organizowali szkolenie “OSINT: zaawansowane techniki pozyskiwania informacji na temat ludzi i firm (nie tylko z internetu)” także w innych miastach niż w Warszawie. Miło nam poinformować, że właśnie otworzyliśmy rejestrację na kolejne terminy — w tym na termin w Krakowie i Wrocławiu:

Przypominamy, że tylko do 15 sierpnia trwa przedsprzedaż tego szkolenia. Obecnie możesz się na nie zarejestrować w cenie o 25% niższej.

Nie pasuje Ci ten termin?

Żaden problem — wpisz swojego e-maila poniżej, a otrzymasz o nas informację, kiedy otworzymy rejestrację na kolejne terminy tego szkolenia:
Ale o co chodzi?

Jeśli nie wiesz o co chodzi, to znaczy, że nie przeczytałeś naszego wczorajszego artykułu OSINT (Biały Wywiad) czyli techniki pozyskiwania informacji o ludziach i firmach. Zachęcamy do jego lektury — tam opisaliśmy szkolenie, które przekazuje umiejętności sprawnego pozyskiwania informacji z internetu jakie w zasadzie dziś powinien mieć każdy — nie tylko prywatny detektyw czy pentester, ale także prawnicy, handlowcy (sprzedawcy), rekruterzy a przede wszystkim wszyscy miłośnicy prywatności (aby wiedzieć, jakich błędów nie popełniać).

PS. To co się wczoraj stało… trochę nas zaskoczyło. Po zapowiedzeniu startu naszego szkolenia “szkolenia z OSINT-u” miejsca na termin w Warszawie wyprzedały się w 2 godziny.

Dorzuciliśmy więc kolejny termin i wyszliśmy z pracy. A dziś po powrocie do biura okazało się, że przez popołudnie i wieczór zapełniliście też drugą grupę! I to z nadwyżką! Z wszystkimi z Was będą się dziś kontaktować nasze koleżanki z działu szkoleń, które dopną wszystkie formalności i potwierdzą Wasz udział w szkoleniu. Do zobaczenia na sali szkoleniowej!


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Poznań?

    • Wrocław najbliżej póki co…

    • +1 dla Poznania! Biorę w ciemno jeżeli się pojawi.

  2. No i super!

  3. Czy są w planach kolejne edycje szkolenia? Akurat ten tydzień września kompletnie mi ne pasuje :(

  4. Trójmiasto?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: