19:07
20/6/2012

Świetny opis tego co się stanie ze Szwajcarią, jeśli ktoś będzie chciał ją zdobyć. Wysadzanie mostów, zmienianie tuneli w schrony antyrakietowe i snajperzy na wzgórzach. Oni są do tego przygotowani…

[Za Schneierem]

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Z tego co słyszałem to USA bije ich na głowę, mają nie tylko plany wojny nuklearnej ale też błyskawicznej ewakuacji miast na tereny bezludne (to dlatego jest tyle idealnie prostych odcinków autostrad na pustyniach), oraz cywilne schrony nuklearne ( obecnie to tzw. podziemne magazyny dla firm) :)

 2. Najnowsza wersja maniaków teorii spiskowych z YouTube brzmi tak:
  -> wybucha bombka na otwarciu Olimpiady w lipcu (Londyn), oskarża się terrorystów (islamistów)
  -> rozpoczyna się WW3, ludzie są ewakuowani do schronów, gdzie mają być bezpieczni
  -> tam też zostają zabici w celu zmniejszenia populacji do 500M ludzi

  I brzmiało by to śmiesznie, gdyby nie to całe odkrywanie “planów na wypadek wojny”, “podziemnych schronów” i poświęcenie ogromnej sumki na ochronę Londynu “w przypadku ataków terrorystycznych”.

  • W tym planie tylko jedna tyci rzecz mi się nie zgadza. Zakładając, że jest tajny spisek to jest on miedzy UK i USA właśnie. W związku z tym co? Poświęcą taka powierzchnie na tego typu intrygi? Islamistów jest też dużo we Francji i Niemczech więc dlaczego nie tam? Dla zainteresowanych polecam zapoznanie się z materiałami dotyczącymi lotniska w Denver.

 3. Coś w tym musi być. Jest (ponoć) plan szybkiej zmiany tuneli w CERNie na schrony. Już czuje się bezpieczniejszy.

 4. Sztab w końcu po coś jest.
  W PL też by się plany przydały.

 5. USA ma już plany wojny nuklearnej od 50-60 lat – po 11 września zrobili tylko “%s/comunists/islamists/g” i gotowe :-D

 6. w USA jest specjalny sklad ludzi ktorzy siedza i kombinuja “co by bylo gdyby…” i wymyslaja najprzerozniejsze teorie mogace zagrozic ich bezpieczenstwu. maja nawet scenariusz na wypadek gdyby nagle na calej planecie zabraklo naturalnych zrodel wody.
  z tego co mi wiadomo to pracuje nad tym calkiem spora grupa ludzi, ktorzy musza sie cechowac zarowno duza wiedza jak i fantazja co wbrew pozorom nie jest takie latwe

 7. Wielkie mi mecyje… Dziwne to by było jakby nie mieli planów. A co niby ma robić armia, jak nie ma wojny? Snuć plany, oczywiście.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: