15:17
16/3/2012

Można już korzystać z darmowego internetu w Kindle na komputerze. Oto instrukcja. Warto tylko zdawać sobie sprawę, że Amazon widzi co robimy i wie kim jesteśmy — więc jeśli zostaniemy przyłapani… :>

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. to dobrze ze kazdy Kindle jest unikalny. Dzieki temu moze beda odlaczac tylko naduzywajacych i nie strace darmowego 3G w swoim kundelku:) Nawiasem mowiac chyba by mi sie nie chcialo tak sie bawic. Latwiej w Androidzie wlaczyc tethering po WiFi:) W zasadzie to tylko fajne rozwiazanie za granica bo jednak przegladarka Kindla jest mocno okrojona i ciezko sie korzysta (nawet z maila)

  2. a chciałem sobie kupić kindle, ale widzę, że nie warto, bo jednak urządzenie nie będzie moje

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: