15:17
16/3/2012

Można już korzystać z darmowego internetu w Kindle na komputerze. Oto instrukcja. Warto tylko zdawać sobie sprawę, że Amazon widzi co robimy i wie kim jesteśmy — więc jeśli zostaniemy przyłapani… :>

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. to dobrze ze kazdy Kindle jest unikalny. Dzieki temu moze beda odlaczac tylko naduzywajacych i nie strace darmowego 3G w swoim kundelku:) Nawiasem mowiac chyba by mi sie nie chcialo tak sie bawic. Latwiej w Androidzie wlaczyc tethering po WiFi:) W zasadzie to tylko fajne rozwiazanie za granica bo jednak przegladarka Kindla jest mocno okrojona i ciezko sie korzysta (nawet z maila)

  2. a chciałem sobie kupić kindle, ale widzę, że nie warto, bo jednak urządzenie nie będzie moje

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: