10:40
28/4/2013

Ciekawy wpis o tym jak się mają

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Czy aby na pewno adresy onion są anonimowe?
  Przecież jakby postawić sporo swoich węzłów https://www.dan.me.uk/tornodes i pomonitorować ruch do jakiegoś oniona np. http://3c54wmfvirvkk73p.onion/ to raczej dałoby się wykryć IP.

 2. Nie od dziś wiadomo że tor nie daje w 100% anonimowości. To że w Polsce bezkarnie można za niego działać, to juz w USA nie, tamtejsze służby maja możliwość dojścia, nikt nie będzie ścigał za podmianę witryny ale za grube sprawy tamtejsze służby bez problemu dochodziły do sprawców. W Polsce to nie grozi.

  • W jaki sposób dochodzą do tego w USA?

  • haha, ta mają. Chyba twardy orzech do zgryzienia bo jakoś z silkroad DEA nie może sobie poradzić już od dawna. W ramach rozluzowania może conajwyżej sobie zamówić jakiś smakołyków, hue hue

  • >tamtejsze służby maja możliwość dojścia
   chyba w chusteczkę.

  • za dużo bajek oglądasz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: