7:29
4/3/2013

Czyli, odpowiedź na pytanie, czy rzeczywiście opłaca się posiadać ukryty wolumen TrueCryptowy i kiedy warto torturować w celu wyciągnięcia hasła?

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Autor na poparcie tej analizy powinien podać przynajmniej tak z 10 przypadków z historii, w których torturowano użytkowników TC.

 2. a gdyby tak mieć 2 ukryte woluminy szyfrowane i ułatwić znalezienie tego jednego w którym będą zaszyfrowane zdjęcia kotów? Ewentualnie inne mało interesujące badziewie?

  • od kiedy to zdjęcia kotów są mało interesujące? :|

  • Nie bedzie zgadzala sie pojemnosc dysku twardego.

  • Właśnie! Jeden gościu to nawet outsourcował własną pracę, aby je oglądać (było albo na NB albo na OSNews.pl, nie pamiętam).

  • Chyba to już zostało wymyślone
   http://en.wikipedia.org/wiki/Rubberhose_%28file_system%29

 3. Przy odpowiedniej technice i zaangażowaniu przesłuchującego, przesłuchiwany odtworzy wszystkie dane z pamięci – nawet dysk nie będzie potrzebny ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: