15:45
27/2/2012

Eset NOD32 zaliczył dziś małego false positive’a – komunikat o TSR.BOOT

Startup scanner active boot sector of the 0.physical disk probably unknown TSR.BOOT virus unable to clean

via Adam

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Aż dziwne, że o tym jeszcze w tv nie mówią. Taki news…

    • Heh, nie chcesz – nie czytaj. Jest w krótkich, bo pewnie kilku administratorów dziś podrapało się po głowie widząc ten komunikat i mamy nadzieję, że Ci co wpiszą nazwę wirusa w Google trafią tu i się uspokoją ;)

  2. Po wpisaniu nazwy wirusa w google raczej się nie uspokoją :)

  3. Też miałem, dla pewności skan dysku na dziewiczym systemie i nic nie wykazał, założyłem false positive. Niedawno znalazłem syf w MBR jednego komputera, więc wolałem się upewnić.

  4. i tak jest the best!

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: