15:45
27/2/2012

Eset NOD32 zaliczył dziś małego false positive’a – komunikat o TSR.BOOT

Startup scanner active boot sector of the 0.physical disk probably unknown TSR.BOOT virus unable to clean

via Adam

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Aż dziwne, że o tym jeszcze w tv nie mówią. Taki news…

    • Heh, nie chcesz – nie czytaj. Jest w krótkich, bo pewnie kilku administratorów dziś podrapało się po głowie widząc ten komunikat i mamy nadzieję, że Ci co wpiszą nazwę wirusa w Google trafią tu i się uspokoją ;)

  2. Po wpisaniu nazwy wirusa w google raczej się nie uspokoją :)

  3. Też miałem, dla pewności skan dysku na dziewiczym systemie i nic nie wykazał, założyłem false positive. Niedawno znalazłem syf w MBR jednego komputera, więc wolałem się upewnić.

  4. i tak jest the best!

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: