20:09
3/7/2012

Twitter opublikował informację o krajach, które proszą go o podanie danych użytkowników. Polska nie wystepuje w zestawieniu — a przypomnijmy, że polska grupa Jurassic Sec, podejrzana o dokonanie kilku włamań (w sprawach toczą się policyjne postępowania wyjaśniające) ma konto właśnie na Twitterze.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Jakiś czas temu Google udostępnił swoją listę krajów – o ile pamiętam także newsa zamieściliście – i tam USA także przodowało w rankingu ;)

  2. prokuraturze nie chce się tłumaczyć tesktu i wysyłać za granicę, gdzie to tyle roboty…

    • Pewnie że tak ostatnio w Kielcach stwierdzili że nie ma możliwości ustalenia, kto umieścił link na prywatnym profilu marszałka województwa na facebook’u. Adam Jarubas twierdzi że to nie on, choć pod linkiem pisało że z jego profilu tego dokonano. Ale przecież tego nie da się sprawdzić. W programie TV rzeczniczka tłumaczyła – “nie ma żadnej możliwości sprawdzić, kto rzeczywiście dodał link”.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: