11:14
3/3/2015

Nowe restrykcje dla zakładających konta z sieci Tor na Twitterze.

Chyba pora na to, aby każdy wyposażył się w “podstawiony” telefon, pamiętając o tym, aby nigdy nie mieszać kart SIM (swojej do lewego telefonu, ani tej z lewego do swojego telefonu) a także pamiętać o tym, aby lewy telefon nigdy nie był włączany jedynie w tych samych miejscach i czasie co prawdziwy telefon. Dodatkowo, jeśli ktoś sądzi, że rozpoznawanie głosu w sieciach GSM jest możliwe, powinien też pamiętać o stosowaniu modulatora i ochronie przed atakami side-channel (zdradzić nas może tło dźwiękowe)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Facebook przy każdym logowaniu z Tora wymaga daty urodzenia.

  2. Tor -> open proxy -> rejestracja konta -> ??? -> profit!

  3. Ludzie anonimowy w sieci do jakiejkolwiek weryfikacji (w tym paypal,skrill, google voice US) to są 2 minuty roboty albo 2$ opłaty – takie śmieszne weryfikacje to problem dla debili może tylko być

  4. Ktoś ma na tyle nierówno pod sufitem, że korzysta z FB przez TORa? Pogratulować.

    • Wysil wyobraźnię. Jeśli komuś zależy tylko na ukryciu swojej fizycznej lokalizacji (a nie tożsamości), to dlaczego nie?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: