0:14
23/1/2015

Jak informuje Paweł Krawczyk, Eugenij Dokukin, Ukrainiec znany w środowisku specjalistów od bezpieczeństwa jako MustLive, szuka ochotników do pomocy przy przeglądaniu sygnału z setek kamer, które przejął na terytorium Donbasu i Krymu.

Poniżej przykład opublikowanego przez MustLive’a wyniku analizy — udokumentowany przejazd kolumny pojazdów wojskowych w Doniecku:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Czemu, od jakiegoś czasu dostaję (via Blogtrottr) dwa e-mailowe powiadomienia o wszystkim z *ptr, jedno z pełną treścią wpisu, drugie z “**** To może być tylko fragment wpisu! Kliknij na tytuł aby przeczytać całość. https://niebezpiecznik.pl“. Mam Was ustawionych na Realtime (via PuSH).

    • *ptr został złączony z głównym kanałem RSS, a Ty pewnie jesteś zapisany i do głównego i do *ptr, więc teraz *ptr dostajesz podwójnie. Odsubskrybuj *ptr :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: