17:31
1/3/2014

Wczoraj doszło do ciekawego ataku deface. Osoby podające się za ukraińskich Anonimowych podmieniły kilkanaście polskich stron internetowych (tak mało istotnych, że pewnie nigdy o nich nie słyszeliście). Jak twierdzą, aby ostrzec Polskę, że “na Ukrainie do władzy doszli naziści i Polska jest w niebezpieczeństwie, bo jest następna“.

Polska zagrożona?

Atakujący apelują do Polaków, aby przestali wspierać “ukraińskich nazistów” i sugerują, że ukraińscy neo-naziści przygotowują się do “odzyskania” wschodnich terenów Polski.

Oto pełna treść komunikatu:

Wygląd podmienionych stron

Wygląd podmienionych stron

We are Anonymous Ukraine
Ukraine has suffered a coup and Nazis came to power. Yes, Nazis came to power in a European country in the 21 century!
Europe has suffered Nazi terror in the past. Now it may happen again.
We want to warn people of Poland that their country is in great danger. Poland will be the next country to be torn apart by fascist plague like it happened in Ukraine.
Storm troopers from Ukrainian neo-Nazi movement “Right sector” who are responsible for all the violence in Ukraine are planning to seize territories of Eastern Poland that they think belong to them.
Poland has forgotten its history. So we’ve made defacements of some Polish websites. We want Poland to understand that Volin tragedy may happen again if Poland continues to support Ukrainian Nazis.

Atakujący umieścili na przejętych stronach ten filmik:

A oto pełna lista podmienionych stron — większość z nich jest mało istotna, a część zdaje się tak bardzo zapomniana, że po 2 dniach dalej widoczna jest na nich umieszczona przez “Anonimowych” treść ;-)

festiwal.cerkiew.pl
cegielka.cerkiew.pl
bacieczki.cerkiew.pl
bractwocim.cerkiew.pl
bialowieza.cerkiew.pl
bilgoraj.cerkiew.pl
cieplice.cerkiew.pl
dojlidy.cerkiew.pl
ckp.bialystok.pl
zielonirp.org.pl
playablog.pl
bonusmedicus.pl
www.gis.gov.pl
zwingik.szczecin.uw.gov.pl
www.gregorgonsior.com
alicjasaar.com
www.herzlichwillkommen.pl
burninglion.com
modapolka.com
djcrab.com
bartoszlipowski.com
annabinczyk.com
www.hakobo.art.pl
maua.pl
www.wunderteam.pl
www.hakobo.pl
bonusmedicus.pl
www.dommusic.pl

O ile strony leżą na różnych serwerach, to do ataku najprawdopodobniej wykorzystano znane podatności. Część z ww. serwisów posiadała udokumentowane na jednym z polskich for dyskusyjnych od dawna niepoprawione błędy bezpieczeństwa.

Operacja pod fałszywą flagą?

Wygląda na to, że o ile przy granicach na razie nie widać żadnych działań zbrojnych pomiędzy Polską a Ukrainą (raczej wyrazy sympatii), to w internecie walki trwają… Pytanie, czy to nie rosyjska akcja pod fałszywą banderą? I czy w ramach coraz bardziej zdecydowanych ruchów rosyjskich wojsk, za chwilę nie dojdzie do kolejnych ataków na polskie serwisy internetowe.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

62 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Ta grozba sie idealni wpisuje w to co Max Kolonko wczoraj opublikowal. https://www.youtube.com/watch?v=tnA2fEhqq-I

  • Z tym że Kolonko to kretyn…

  • i narkoman

  • @KretusRez

   Kolonko kretyn? Gratuluje argumentacji ;]

  • @tyfaszysto! Lepiej byś sam był abstynentem. Bo inaczej by wyszło, że jesteś hipokrytą.

  • @Piotrek
   Nie wyczułeś nutki ironii? :D

  • Próbowałem obejrzeć jeden odcinek tego kolonkowego bloga. To jest straszne. Nie tylko mówi głupoty, ale jeszcze z taką manierą, że aż się przykro robi. Czy widzowie tego “show” nie czuję, że on pajacuje czy traktują to jako element pożądany?

 2. Ale se targety obrali, klaskam ich umiejętnościom penetracyjnym. Niech sobie “hackują” banderowcy kremlin.ru a nie polskie randomy

  • Trochę fail, bo przecież “hackerzy” ostrzegają przed banderowcami :3

  • Do swoich piszą, swoich, którzy teraz są polskimi obywatelami.

 3. Niech nam lepiej oddadzą Lwów i inne Polskie tereny niesłusznie im przydzielone po wojnie, albo będę pierwszy, który ustrzeli jakiegoś ukraińskiego zasrańca.

  • Lwów obecnie jest tak samo Polski jak Wrocław i szczecin Niemieckie

  • A ciebie kretynie zastrzeli jakiś zwolennik powrotu śląska do Niemiec.

  • Miasta które dostaliśmy od Niemiec to jest swego rodzaju rekompensata za drugą wojnę światową, a Lwów nam odebrano

  • Oj, widzę, że ktoś tutaj licho z historia, Lwów od zawsze był Polski, nie obchodzi mnie jaka ludność tam teraz przeważa, bo zapewne Ukraińska po takim czasie, nieprawdasz?

   Od wieków Łwów był nasz tak jak i kilka innych lokacji – ale Lwów to swego rodzaju symbol tej pra-polskości. A kto uważa, że Polska nie ma prawa do Lwowa? Kretyni i komuniści ;)

   A przez tych drugich Polska nadal jest rzadzona, pozwostałości smrodu tego systemu trudno wytępić.

   Dla samej Polski byłoby lepiej gdyby niemcy wygrali tę wojnę, albo żeby to w Polskę amerykańczyki pakowali miliony przez 40 ponad lat, a nie w powojenne niemcy, z którymi to walczyli? niezła ironia nieprawdasz?

   W przypadku wugranej niemiec mielibyśmy dziś Królestwo Polskie, może nie autonomiczne, ale Królestwo Polskie, jesteś ciekaw? zachęcam do zagłębienai się w historię.

   Niestety, większość po odjęciu komunistów to kretyni, dlatego Polska zawsze będzie wkładała palec w kupę, aby na własnej ręce przekonać się czy śmierdzi.

   Jedyny dobry ustrój dla Polski do przywrócenie statusu szlacheckiego w kraju, mianowanie nim naprawde wybitnych osobistości z różnych dziedzic, szanowanych przez społeczeństwo i przywrócenie monarchi. W kraju pełnym kretynów “demokracja” w wydaniu kapitalistycznym to najgorszy wybów, bo każdy idiota ma coś do powiedzenia. Proste zasady i bezwzględne i ciężkie kary pracy fizycznej, żeby zapier. aż się nauczy :)

   A tak, każdy zamiast zapier. to podpier. \,,,/

  • Królestwo?
   A kto niby miałby zasiadać na tronie?
   To że nie jesteś w tej chwili jakimś wiejskim parobkiem bez prawa do bezpłatnej edukacji, że nie jesteś własnością, powtórzę własnością jakiegoś szlachetki czy biskupa i nie dajesz mu dupy na życzenie wielmoży, bez prawa przeprowadzki do innego miasta, względnie że nie musisz pracować dziennie po 16 godzin, a przynajmniej nie musiałeś – masz dzięki masonom – Loży Wschodu – uczestniczącym w obradach Sejmu Wielkiego (sprawdź sobie kto był kim w trakcie jego obrad, jeśli nie wierzysz), masz dzięki tym wszystkim socjalistom i komunistom którzy walczyli o to byś miał 8 godzinny dzień pracy, a dzieci miało prawo do edukacji. Nieuczony wsioku któremu świnie pasać a nie dumać o królestwach.
   W dzisiejszych czasach dzieci profesorów i wykładowców uważają że jak zapłacą, to mają mieć zdane studia, że jeśli adiunkt lub wykładowca nie poda listy własnego skryptu na zajęcia to mają prawo srać na to co mówi. To akurat przypadek męża koleżanki z pracy. Takie właśnie podejście do ludzi miała szlachta dla której liczył się tytuł i majątek, pomijając tę “masońską” – bo katolicka, wierna Watykanowi, to w okolicach Targowicy była zawsze i od wieków.

   Królestwo?
   I może jeszcze “chrześcijańskie”? Według założeń chrześcijańskich cała ziemia została oddana człowiekowi, ludziom, a nie jakiemuś wybranemu “narodowi”. Według apostołów miało nie być narodowości “nie ma już Żydów, Greków..” a tym samym granic państw i samych państw. Jezus nazywany był rabbi – nauczyciel, nie pan królestw świata – której to władzy się wyrzekał w trakcie pewnego kuszenia. W przeciwieństwie do panów Watykanu nadających władców królestwom z woli bestii – Konstantyna, cesarza dzięki któremu co roku świętujesz 25 grudnia narodziny Mitry pod płaszczykiem pseudochrześcijaństwa i dzięki któremu z wszystkich ewangelii wycięto fragmenty tyczące się stosunku do niewolnictwa Jezusa – podstawy ekonomii cesarstwa. A niewolnictwa wśród chrześcijan nie było bo żaden nie miał prawa posiadać więcej niż mówił Jezus, natomiast majątek był własnością wspólnoty (przeczytaj ze zrozumieniem konsekwencji ekonomicznych fragment tyczący się śmierci Ananiasza i Sefiry) – ot komunizm w którym każdy daje to co ma z siebie najlepszego wspólnocie i dostaje to, co może wspólnota mu oferować. Darmo.

   Królestwo?
   Z dziedzicznymi tytułami dla nierobów? Tak właśnie wygląda “szlachecka krew” która zgromadzi wystarczający majątek by robili za nią inni.
   Mój pradziadek uciekał z dworku w ramach tępienia przez Ukraińców, )jego brata przybili do ziemi i torturowali) i przez całe życie wolał socjalizm, a nie te “dworki” które zazwyczaj były zwykłymi większymi chałupami z drewna.
   Komunizm? Realny jest możliwy tylko wśród tych którzy w niego wierzą i faktycznie go stosują. Socjalizm nie jest systemowym komunizmem.
   A Stalin wykorzystujący ludzi był kapitalistą, operującym na kapitale ludzkim – jakbyś tego nie zauważył. Kapitalistą innego rodzaju niż zachodni, ale tak samo gromadzącym kapitał i wykorzystującym go z bezwzględnością despoty. Jeśli nie pamiętasz Trockiego i innych których zabił to najwyraźniej nie rozumiesz słowa “komunizm” bo wg Marksa to system w którym rozwój następuje poprzez nieustanną walkę.
   Z marnością przeciwników i ich wadami.

   49 milionów nasze państwo ładuje w stronę internetową, dzieci zlizują śmietanę z kolan księży, a zamiast pedofilii podnoszone są tematy zastępcze przez kler zrzucający winy na rodziców ofiar a ty śnisz o królestwie i patrzysz na Ukrainę? W czasie istnienia królestwa dokonano niezliczonych zdrad wśród możnowładców i biskupów – w tym na rzecz Rosji, myślisz że system coś zmieni? System w którym uczy się klękać przed tymi dla których gwałcenie Jezusa jest codziennością (Jezus wszak rzekł iż co uczyni się dziecku, czyni się mu osobiście) czyli każdy ksiądz gwałciciel i biskup który przymyka na to oczy jest winny gwałtu na Chrystusie. I zakonotuj do sobie dokładnie gdy będziesz wspominać o królestwie w którym na głowy korony dawano z woli Watykanu. Rzymu. Najbardziej prosatanistycznej sekty cesarza-bestii Konstantyna na świecie – nazywającej siebie Kościołem Katolickim.

  • @Dave: nic dodać, nic ująć – dobrze wiedzieć, że ktoś w tym kraju jeszcze potrafi myśleć! Zaprawdę, dobrze wiedzieć – bo od dłuższego czasu jedyną moją reakcją na większość politycznych komentarzy jest milczenie, tak bardzo głupota innych ludzi odejmuje mi mowę.

 4. Ślepi czy co??? Przecież to ruska prowokacja/atak. Wojna w sieci się zaczęła, teraz kacapy będą strzelać. Łatwo teraz będzie poznać, kto jest ruskim śpiochem.

  • woja w sieci? hehehe :D

   > Banda gimnazjalistów (pewnie w tym zaściankowym podnóżku europy – ukrainie nawet nie ma gimnazjów).
   > Podmieniła kilka przypadkowych stron
   > wojna w sieci

   Paranoja i ignorancja niedouczonych polaków jest znacznie groźniejsza niż to co się stało

  • Anonimowi, tak jak ‘anonimowe’ sa te putinowskie żołnierzyki zajmujące Symferopol i ściagajace ukrainskie flagi. Kto jest faszysta decyduje teraz kagiebowiec putin. Cieszcie sie głupole- macie swego idola.

  • @sztefan_wons – wojna informacyjna. Tak samo jak jakiś czas temu masa komentarzy alarmistycznych na różnych “onetach” o tym, że Majdan = OUN. Divide et impera rosyjskiej agentury wpływu w Polsce.

 5. “(…) czy to nie rosyjska akcja pod fałszywą banderą?”

  No pun intended.

 6. Film został wrzucony z Polski (źródło: skrypt Youtube Center http://wstaw.org/m/2014/03/01/Europe-Nazi-alert_2014-03-01_18-03-45.png/)

 7. Ale dużo adresów.. Ile z nich się powtarza?

 8. A to jakiś silnik jest, bo wappalyzer mi nic nie wykrywa?

 9. Strony domeny cerkiew.pl były dziurawe od 2 lat, nawet informacje o tym pojawiały się na stronie devil-team, a administratorzy byli wiele razy o tym informowani. (sam nawet zgłaszałem pojawienie się takowej wiadomości). Żadem wyczyn.

 10. Ciekawe kto to tak naprawdę i po co? Bo ja obejrzałem i widzę jakąś manipulację, ale o co chodzi to ciężko wyczuć i kto ma rację

 11. http://youtu.be/Lgaswkutp_M

 12. Może to nie ruska, a polska prowokacja? Sporo nienawiści w polskim internecie w stronę banderowców.

  • W filmie, który zamieściłam niżej,
   https://niebezpiecznik.pl/post/ukranscy-anonimowi-podmienili-kilkanascie-polskich-stron-www/?replytocom=282297#comment-282294
   Ukrainiec pokazuje ulotki z Majdanu, po których wnioskować można, czyja to prowokacja. Polacy (władza) też namieszali, ale na Polaków idą naciski, np. MWF. Polska jest między młotem a kowadłem.
   Moi przodkowie pochodzą z Podlasia. W czasach I WŚ z Podlasia ludność uciekała przed frontem na Ukrainę. Podlasie ma dług historyczny względem Ukraińców, którzy ich przyjęli na czas walk.

  • No tak, w końcu powinni ich otoczyć Polacy miłością, opieką i pocieszyć dobrym słowem, dokładnie tak, jak oni Polaków na Wołyniu.

 13. Cóż, to akurat prawda, że już na słynnym majdanie odśpiewywano np “Staniemy bracia do krwawego boju od Sanu do Donu, Panować w domu ojców nie damy nikomu”. 3 ukrzyżowane orły też mogą(chodź nie muszą) coś znaczyć. Nie należy zapominać też, że na ukrainie upa to powstańcy, a nie bandyci więc szansa na znaczne pogorszenie stosunków jest dosyć spora.

 14. Jeszcze jeden komentarz, tym razem z Japonii:
  http://benjaminfulford.net/2014/03/01/861/

  • pojęcia nie mam co bierzesz, ale… daj namiar na DILERA!!!!

 15. Był kiedykolwiek jakiś duży kryzys ekonomiczny który zakończył się inaczej
  tzn nie zakończył się wojną.
  Pytanie tylko kiedy wybuchnie teraz czy “jutro”
  a ja nie mam paszportu ale jazda będę musiał uciekać “w góry”
  albo wcielą mnie do wojska państwa które całe życie mnie dyma i depcze moje prawa
  bo robić u Putina to taka sama ch**nia

 16. Nie for, tylko forów!

 17. Pamiętacie jak na niebezpieczniku był artykuł o wycieku rosyjskiego planu ataku na polskę? Co potem tłumaczyli sie ze to tylko manewry. Proszę o link jeśli ktoś z cZytających ten komentarz kojarzy o czym mówię.

 18. “Wygląda na to, że o ile przy granicach na razie nie widać żadnych działań zbrojnych pomiędzy Polską a Ukrainą”
  Jak to nie widać, województwo Lubelskie już od pewnego czasu się zbroi.

 19. Ukraińscy? Raczej ruscy. Bzdety o faszystach na Ukrainie raczej się w retorykę Putina wpisują.

 20. Witam Szanownych Czytelników!

  Wspierajmy Ukrainę!! Mówi nam się ,że to faszyści, nacjonaliści itd. NIEWAŻNE!!
  Doktryna która obowiązuje WSZYSTKICH WIELKICH POLAKÓW to Doktryna Giedroycia – zakłada ona DOBRE RELACJE z naszymi sąsiadami po stronie wschodniej!

  “Koncepcja opierała -w ogromnym uproszczeniu- się na założeniu, że Rosja nie jest w stanie stanowić zagrożenia dla Polski, jeżeli oba państwa będzie przedzielać pas niezależnych krajów powstałych z byłych republik radzieckich. Dlatego celem Polski jest zarówno wspieranie powstania tych państw, jak i dbanie o dobrosąsiedzkie stosunki z nimi tak, aby na powrót nie wpadły na orbitę Rosji.”

  Wspierajmy niezależność Ukrainy ponieważ tylko razem z innymi republikami możemy stanowić siłę z którą rządzący Rosją muszą się liczyć. Polityka Rosji opiera się na skłócaniu nas ze sobą. Zapomnijmy na moment o Kamieńcu Podolskim, UPA i wspierajmy Ukrainę, bo inaczej za chwilę będziemy żyć pod zaborami.

  • Proponuję walnąć się w dekiel z tą doktryną Giedrojcia. We wszystkich przypadkach dała d*** na całej linii, nawet na linii litewskiej, która teoretycznie gwarantowała sukces. To doktryna antypolska, każąca przedkładać dobro innych ponad dobro Polaków i wszyscy Polacy powinni mieć na takie doktryny głęboko wylane, żeby nie użyć mocniejszego słowa.

  • tak, tak, wspierajmy do łez, bólu i upojenia.
   Tylko mam pytanie malutkie jak tu ciotunie tanim kosztem ewakuować z Przemyśla i kto jej mieszkanie da w części Polski której NIE będą żądali Ukaińcy w ramach wspierania (jak Waść radzisz) wielce popularnego wśród zachodnioukraińskiej ludności hasła: “znaj Lasze że po San nasze”.
   Mam nadzieję, ze WIELCY POLACY dadzą jej mieszkanie i źródło przychodów w nowym miejscu zamieszkania.

 21. Jakoś dziwi mnie wasza opinia o targetach moi drodzy. Ja widzę to troszke inaczej

  1. Cele są łatwe do podmienienia a przecież ruscy zablokowali sieć informatyczną Estoni w taki sposób że mało co ne doprowadzili do wojny domowej. No może nie wojny domowej ale byli o włos od zamieszek podobnych do tych na majdanie.
  2. W Rosji jest wielu utalentowanych hakerów więc atak na szerszą skalę i trudniejsze targety nie byłby problemem.
  3.Anonimowi to bardziej ruch niż organizacja więc nic dziwnego że jakaś grupa anonimowych nie ma wysokich umiejętności, grunt to umiejętne wykorzystanie tego co się wie i umie ;).
  4. Dużo tu stron skierowanych do prawosławnych i ogólnie dla ludności wschodnio polskiej. Która jest tu głównym targetem ostrzeżenia. Spójrzmy na to tak chce kogoś ostrzec ale nie umiem zrrobić takiej głośnej akcji jak np. SEA a więc jak dać to ostrzeżenie ? W czasach wojny i za okupanta ile ważnych wiadomości nadawano z ambony ? Wystarczy że kilka osób prawosławnych się o tym dowie popyta innych porozmawia informacja pójdzie w obieg bo przecież nie tylko prawosławni się o tym dowiedzą.
  5.Banderowcy ewidentnie coś do nas mają może niekoniecznie wszyscy ale wiadomo jak z tym bywa.
  6. Śledząc “manewry” odbywające się na Ukrainie no cóż Putin po raz kolejny udowodnił że lepszego obenie żyjącego polityka i przywódcy to ja nie znam xD

  Podsumowując jak dla mnie ta akcja bardziej wygląda na słabo zorganizowaną “bojówkę anonimowych ” niż na rosyjską prowokację chociaż jak wiemy pozory lubią mylić. Wolna Ukraina jest bardzo ważna dla bezpieczeństwa polski moim skromnym zdanie ale czy Polska też jest wolna ? oto kolejne ciekawe pytanie na które ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć xD Banderowcy są pewnego rodzaju zagrożeniem ale tak czy siak w pierwszej kolejności powinni postawić jako tako Ukrainę na nogi ale jak wszyscy wiemy ludzie to najgorszy z organizmów jaki kiedykolwiek znajdował się na tej planecie więc ryzyko wojny zawsze istnieje ;p te ostrzeżenie moim skromnym zdaniem ma na celu postawić nas w gotowości w razie co ;) I jeszcze raz przypominam że target nie musi być ciężki do pobicia aby osiągnąć zamierzony cel ;)
  Mam nadzieję że ten przydługawy post poszerzy chociaż ociupinkę wasze kąty spoglądania na różne tematy ;p

  Sława

 22. A’propos królestwa (bo nie mogę wprost posta zacytować), to przypadkiem na taki oto projekt trafiłam, jakby kolejny Dymitr Samozwaniec:
  http://rodzinaromanow.wordpress.com/

 23. Wtf jakieś blogi zhakowali i myślą że straszni xD 99% Polskiego internetu o tych stronach nie wiedziało nawet. Jacyś początkujący chyba :p

 24. Pozytywnie zweryfikować tezę o tym, że to rosyjskie służby za tym stoją będzie można wtedy, kiedy ta informacja zacznie krążyć w mejnstrimie, a nie na Niebezpieczniku. Zobaczym jak będzie.

 25. A tymczasem w Polsce:

  http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/1066_u.htm

  Interesujące zaczyna się od Art. 8.

 26. Niech stanie się Polska od Lwowa po Berlin!

  • A czemu od Lwowa? Kijów albo i Moskwa, nie żałujmy sobie. I koniecznie nie po Berlin, a po Paryż – w końcu będziemy mieli teżewe w kraju :)

 27. Hitler też był taki ambitny, albo może pazerny…

 28. Cytuje ostatnia czesc zdania autor: redakcja : “… za chwilę nie dojdzie do kolejnych ataków na polskie serwisy internetowe.” …Atak na polskie serwisy internetowe ??? HEELOŁ !!! 98% portalikow (serwerow) itp. sa zalozone przez kacapskich potomkow, bachorow kacapskich koszarowek ktore ciagnely calymi taborami za swiniopasami pastuchami gesi i bydla w ruskich mundurach. Teraz sa wszedzie w urzedach w firmach i w internecie. Kazdy kto chcial cos normalnie w urzedzie zalatwic to wie, wiekszosc co pracowala w roznych firmach tez wie ..co do internetu to mozna latwo sprawdzic czy jest tam ubek (swiniopas pastuch gesi i bydla pociotek kacapa i zarazonej koszarowy), albo czy dany portalik jest na ruskim serwerze, wystarczy napisac cos na komuchow …wystarczy nawet haslo logowania, awatara zmienic na pro polskiego albo na przekreslony sierp i mlot /na szubienicy, lub cos w ten …dizain. GWARANTUJE WAM ZE JAK TO ADMINISTRATOREK ZOBACZY TO NARZNIE W PORY !!! (czy te symbole sa zabronione ? …zapytaj poniedzialka z prawnikiem) …no ale czego mozna sie spodziewac po swiniopasie, pastuchu gesi i bydla pociotku kacapa i zarazonej koszarowy. Nie dajcie sie nabierac na tepe teksty ze KTOS TAM (…) ? COS TAM (…) ? to jest sondowanie waszej glupoty ! Wiecie jaki bedzie nastepny krok ? …pernamentna legalna inwigilacja pod przykrywka “klozetowej deski” ( w skrucie cos tam cos tam) Komuchy z klozetowymi deskami na glowie beda uzyskiwac od klozetowych sedziow pozwolenia na inwigilowanie …Ciebie, Ciebie …i Ciebe tez. Pamietajcie bracia ze jest nas i bylo 20 pare % mimo ze w lep nam strzelali torturowali niszczyli i gnebili, tajemnicze katastrofy i samobujstwa …ponad 100 lat nas nie bylo na mapie … i co? i dalej jestesmy to wlasnie dzieki Polskiej inteligencji (20 pare %) z ktora to komuchy walcza do dzis. Nie dajcie sie zwiesc kacapom obrazajacym wiare, kosciol i inne wartosci czytajac teksty na roznych forach. To sa parszywe tituszki zatrudnione przez adminkow, Wielokrotnie sptkalem sie z banowaniem albo kasowaniem postow jezeli chcialem stanac w obronie naszego kraju albo koscola czy zwyklych wartosci …oni dzialaja wspulnie i w porozumieniu na zlecenie, jest artykul, …i jada po wszystkich forach, a ciebie kasuja …to jest wlasnie demokracja w wykonaniu parszywych swin i swiniopasow, pastuchow gesi i bydla, pociotkow kacapskich smierdzieli i zarazonych koszarowek, zwanych komuchami. EJ KOMUCHY !! JA PO WASZYCH ZAPCHLONYCH GARBATYCH GRZBIETACH WSIADAM NA KONIA !!! I CO MI ZROBICIE ?

  • cd.(ostatni) Czytałem art. na portaliku którego nawet nie wymienię bo to szambo, dno i wodorosty na temat rządowych planów zamykania stron z hazardem, i rysuje się jasny obraz (zamykanie stron i jakieś ataki) co kacapska ubecja POpaprańców planuje, …nabijanie laików na “wejdzczubku”, dyskredytowanie myślących normalnie, kasowanie, i banowanie na większości portalików nie pomaga, i coraz więcej ludzi dostrzega ich świńskie ryje postanowili zacieśnić inwigilację, kontrole i cenzurę, w tym celu zaczeli stosować metodę małych kroczków (oswajanie) i zaciemnienie, efekt będzie taki, że większość obudzi się w nocniku (tak, tak, w nocniku!) i nawet nie będzie wiedziała. Dodam że strasznie mnie cieszy jak kacapy toczą pianę i tracą kontrolę, a pastuchy gęsi i bydła, pociotki kacapskich śmierdzieli i zarażonych koszarówek nie nadążają kasować, wymyślać i wklejać po wszystkich forach/portalikach swoich żałosnych pościków …siadam wtedy ja wygodnie w fotelu, zakładam nóżkę na nóżkę paląc papieroska puszczam kółeczka, i co rusz śmiechem rubasznym wybucham ..A jeszcze odniosę się do lewactwa co to próbują cenzurować internet, co jak się jakaś informacja ukaże (w artykule czy poście) to się im nie podoba …to jest najgorszy typ, mentalność pastucha świń i gęsi. Wykształci się taki za moje\nasze pieniądze sam nic nie jest wstanie wymyślić czy stworzyć a jeszcze będzie innych pouczał i cenzurował (wymyśliłeś coś? stworzyłeś coś jeden z drugim? …TO SOBIE CENZURUJ SWOJE!!!) WOLNY INTERNET DLA WOLNYCH LUDZI! pastuchy świń i gęsi do pasania świń i gęsi! Nie podoba wam się demokracja …myślicie, że macie patent na wiedze? i wielki czerwony przycisk z napisem BAN? takich cwaniaczków to zjadam …do kawusi. Wydaje wam się że jesteście świętymi krowami? …to nie Indie tu bydła nikt nie czci (poza pastuchami bydła) proszę się wybrać do Bangladeszu …najlepiej przez rosije, tam spotkacie swoich, dostaniecie nagrodę, tradycyjnie …kozę i parę gumiaków. Pisałem to JA : PISior, PISda, PISuar, PISiok, PISdzielcec i PISetc. (jak coś przeoczyłem to najmocniej przepraszam w żadnym razie nie chciałbym obrazić lewackiej twórczości i dorobku intelektualnego, burzy mózgów, szyszkowników władców internetu co fujarki i baciki zamienili na klawiaturki. PS. Dobrze ze tu niema laików bo bym was do sadu niechybnie podał …buhahaha.GORĄCO WAS POZDRAWIAM i … i UCHO OD SLEDZIA. POLSKA!

 29. Ja obserwuję wzmożone ataki na serwisy internetowe od początku lutego 2014. Atakujący wykorzystują pewnie sieci botów, ponieważ adresy IP pochodzą z różnych krajów i stron świata. Większość z nich to ataki typu “brute force”

  Warto, aby właściciele nawet mało znaczących stron internetowych powinni w minimalnych stopniu zadbać o bezpieczeństwo swoich stron internetowych. W tej chwili zapewne większość właścicieli stron nawet nie wie, że ktoś próbuje się włamać na ich strony, ponieważ nie monitorują tego.

  Minimalne zabezpieczenie przed brute force – to recaptcha na stronie logowania do panelu administracyjnego strony www? Co jeszcze dodacie do tego?

  Nie wspominam o firewallu programowym dla strony internetowej, ponieważ z reguły firmy MSP nie są tym zainteresowane:-(

 30. @KretusRez
  Raczej biezpieczniak amerykański. Kiedyś robił relację z instalacji NORADu. Amerykańce żadnej przybłędy raczej by tam nie wpuścili.
  Zastanawiające że Kolanko ten tropiciel spisków operacji fałszywej flagi w Bostonie jakoś nie dostrzegł.
  Sugerujecie (nie)bezpieczniaki że ten hack to ruski flase flag to co powiecie o tym?
  http://www.jta.org/2014/02/28/news-opinion/world/in-kiev-an-israeli-militia-commander-fights-in-the-streets-and-saves-lives

 31. W mediach na terenie POlski zapadła cisza na ten temat ale są uzasadnione podejrzenia że za snajperami którzy strzelali do demonstrantów jak i milicji stał ktoś z nowej koalicji:
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,137674,title,MSZ-Estonii-potwierdza-autentycznosc-rozmowy-szefa-dyplomacji-z-Catherine-Ashton,wid,16451645,wiadomosc.html

  Jest wielce prawdopodobne że słowa Putina o bojówkarzach szkolonych w Polsce są prawdą.

  Nie ma też chyba co liczyć by POlacy z mediów dowiedzieli się o wyznaniu Victorii Nuland tej od “Fuck EU!” W grudniu 2013 przyznała że Waszyngton zainwestował 5 mld dol na obalenie legalnego rządu Janukowycza. Kiedyś brzydko bawili się ruscy, teraz to samo tyle że w bardziej wyrafinowany sposób robią amerykanie – http://www.youtube.com/watch?v=U2fYcHLouXY

 32. Obecnie na wszystkich forach internetowych trwa spam wysyłany przez “zwolenników” Putina i jego agresywnej polityki

 33. @Piotrek
  Piotruś obudź się dziecko!
  Zaraz dostaniesz karabin i będziesz bronić miłujących pokój i demokrację hitlerowców z USA wspierających finansowo terrorystów łamiących ukraińską konstytucję i prawo międzynarodowe.
  Miałeś już w 2010 iść na wojnę z Rosją, gdyż taki był plan autorów zamachu w Smoleńsku. Plan na szczęście nie wypalił, co nie znaczy że aktualny się nie powiedzie.

  W 2009:
  http://www.lupkipolskie.pl/aktualnosci/newsy-z-polski/06-2013/wikileaks-amerykanie-wierza-w-polskie-lupki-bardziej-niz-polacy
  “Obojętność Polaków frustrowała Amerykanów. Polskie prawo daje pierwszeństwo przy ubieganiu się o licencje wydobywcze temu, kto pierwszy udokumentuje odkryte źródła. Firmy z USA ustawiły się w kolejce po licencje na badania geologiczne. Zdecydowały się również na otwarcie lokalnych przedstawicielstw (jak Marathon czy Exxon).”

  Tuż po zamachu:
  http://biznes.onet.pl/zloza-lupkowe-w-prezencie-dla-amerykanow,18567,3210204,1,prasa-detal

  Wrzesień 2013:
  http://www.lupkipolskie.pl/aktualnosci/newsy-z-polski/09-2013/lupki-w-rekach-sorosa

  Jak możesz przeczytać Polska jest poligonem doświadczalnym osób stojących za zamachem w Smoleńsku.

  A Ty Piotruś nie będąc tego świadomy współfinansujesz krucjaty hitlerowców bo potrzebują dawców dlatego że są bankrutami zadłużonymi na 5 krotną wartość całych wielkich USA z piniendzmi bez pokrycia w złocie:
  http://naszeblogi.pl/37099-szok-i-niedowierzanie-polska-pozyczyla-100-miliardow-usa

  Twój rząd jest tak samo skorumpowany jak hitlerowcy z USA z którymi mają sojusz.
  Będziesz Piotruś umierać za faszystowską dyktuturę made in USA?

 34. […] doniesień o deface’ach na Ukrainie, były jednak “prorosyjskie” ataki deface na małoznaczących polskich stronach internetowych, rzekomo wykonane przez ukraińskich […]

 35. […] tym samym, do działań internetowych w ramach konfliktu Krymskiego, oprócz antyukraińskich ataków na polskie serwery i ataków Anonimowych na rządowe serwery Rosyjskie oraz rosyjskie stacje telewizyjne należy […]

 36. Właśnie dostałam powiadomienie o komentarzu autorstwa Mya (wraz z zawartością) i nie widzę go na stronie…
  Co jest grane, cenzura?
  Były w Polsce czasy, że większość chętnych do urządzenia się w kraju ludzi wchodziła w dupę bez wazeliny Sowietom, teraz to samo dzieje się względem Ameryki.

 37. […] ciekawe, te same strony już raz zostały przez “ukraińskich anonimowych” podmienione. Widać nawet autorzy zaatakowanych serwisów internetowym uważają je za nieistotne, skoro od […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: