10:20
16/7/2020

Departament Komunikacji Społecznej Urzędu Ochrony Danych Osobowych poinformował naszą redakcję, że UODO jest świadomy istnienia wyszukiwarki twarzy PimEyes, którą opisywaliśmy w tekście pt. (akt.) Wyszukiwarka twarzy PimEyes: Świetny produkt, ale czy obroni się przed RODO?

Niemiecki organ nadzorczy otrzymał skargę na tę spółkę i zgodnie z art. 56 RODO wskazał UODO jako właściwy do zajęcia się tą sprawą. Na obecnym etapie jest jednak za wcześnie, by mówić o szczegółach związanych z działalnością spółki PimEyes i o działaniach UODO w tej sprawie – czytamy w e-mailu od UODO.

Niniejsza notatka jest aktualizacją do wskazanego wyżej artykułu.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: