11:51
5/2/2024

W 2019 roku ogłosiliśmy start naszego bestsellerowego szkolenia z OSINT-u. Po 5 latach i blisko 40 tysiącach przeszkolonych osób (!) czas na drobne zmiany. Materiału pokazującego techniki i narzędzia pozwalające namierzać informacje na temat firm i osób w internecie przybyło. Nie da się go już “upakować” w jeden dzień bez pomijania części istotnych zagadnień. Dlatego ruszamy z rozszerzoną, dwudniową wersją tego szkolenia!

Uczestnicy wersji dwudniowej otrzymują jeszcze więcej zagadnień, narzędzi i technik oraz — w końcu — ćwiczenia praktyczne, na które w formule jedno dniowej nie da się znaleźć czasu. Jest też więcej czasu na tzw. “integrację” i dyskusję z prowadzącym.

Oto pierwszy termin tego szkolenia. I na razie jedyny, ponieważ chcemy w trakcie niego sprawdzić formułę z labami. Z tego powodu zapraszamy Was do zapisów po niższej niż planowana cenie — wpiszcie kod OSINT2 przy rejestracji, aby obniżyć sobie cenę o 300 PLN.

Wrocław: 07-08 października 2024r. — UWAGA: zostały tylko 3 wolne miejsca
Ostatnio ktoś zarejestrował się 19 czerwca 2024r. → zarejestruj się na to szkolenie

  2399 PLN netto (do 28 czerwca)
  2999 PLN netto (od 29 czerwca)

Kraków: 23-24 października 2024r. — zostało 7 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 21 czerwca 2024r. → zarejestruj się na to szkolenie

  2399 PLN netto (do 5 lipca)
  2999 PLN netto (od 6 lipca)

Warszawa: 13-14 listopada 2024r. — zostało 7 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 20 czerwca 2024r. → zarejestruj się na to szkolenie

  2399 PLN netto (do 5 lipca)
  2999 PLN netto (od 6 lipca)

ZDALNIE: 25-26 listopada 2024r. — zostało 9 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 19 czerwca 2024r. → zarejestruj się na to szkolenie

  2399 PLN netto (do 5 lipca)
  2999 PLN netto (od 6 lipca)

Jeśli ten termin Ci nie pasuje, ale chcesz dostać powiadomienie o kolejnych edycjach tego szkolenia w innych termina/miastach — to zapisz się na listę powiadomień, wpisując swojego e-maila poniżej:Podsumowując, wybierz:

 • Szkolenie 2-dniowe, jeśli masz budżet i czas. Dostaniesz więcej materiału i laby, które pomogą utrwalić techniki i posługiwanie się narzędziami w praktyce. To aktualnie najlepszy wybór dla pracowników firm, którzy chcą szybko podnieść swoje kompetencje w pozyskiwaniu informacji na temat osób lub przedsiębiorstw z różnych, nie tylko internetowych/publicznych źródeł.
 • Szkolenie 1-dniowe, jeśli masz mniejszy budżet lub firma może Cię puścić tylko na jeden dzień. To aktualnie taki osintowy “fast-track“. Nie ma na nim labów, ale są wszystkie najważniejsze i najbardziej przydatne techniki plus lista setek przydatnych narzędzi, z których część poznasz na szkoleniu. Listę terminów tego szkolenia w różnych miastach znajdziesz tutaj.
 • Internetowy Kurs OSINT-u, czyli subskrypcję naszego szkolenia z OSINT w formie online, jeśli chcesz otrzymać kompletny przewodnik po OSINT dostosowany do potrzeb polskich firm z różnych sektorów. To aż 25 godzin materiału wideo, który nie jest “przegadany”. To specjalnie przygotowane lekcje prezentujące najpełniejszy zbior technik i narzędzi. W ramach tego kursu wiedzę przyswajasz w swoim tempie, a lekcje możesz przeglądać wielokrotnie. Są też prace domowe, a w cenie uzyskujesz także dostęp do największej w Polsce społeczności OSINT-owej na Discordzie.

Opinie uczestników

A tu na zachętę opinie z ostatniego terminu szkolenia z OSINT-u:

Wibitny profesjonalizm prowadzącego, Poruszenie wielu aspektów OSINT, wskazanie na wiele narzędzi.

— Arkadiusz

Sposób prowadzenia przez wykładowcę, mnóstwo praktycznych przykładów popartych życiowym doświadczeniem

— Adrian

Duża ilość praktycznych, skondensowanych informacji, które trudno byłoby zebrać samodzielnie

— Artur


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
 1. Test karaluchow

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: