11:51
5/2/2024

W 2019 roku ogłosiliśmy start naszego bestsellerowego szkolenia z OSINT-u. Po 5 latach i blisko 40 tysiącach przeszkolonych osób (!) czas na drobne zmiany. Materiału pokazującego techniki i narzędzia pozwalające namierzać informacje na temat firm i osób w internecie przybyło. Nie da się go już “upakować” w jeden dzień bez pomijania części istotnych zagadnień. Dlatego ruszamy z rozszerzoną, dwudniową wersją tego szkolenia!

Uczestnicy wersji dwudniowej otrzymują jeszcze więcej zagadnień, narzędzi i technik oraz — w końcu — ćwiczenia praktyczne, na które w formule jedno dniowej nie da się znaleźć czasu. Jest też więcej czasu na tzw. “integrację” i dyskusję z prowadzącym.

Oto pierwszy termin tego szkolenia. I na razie jedyny, ponieważ chcemy w trakcie niego sprawdzić formułę z labami. Z tego powodu zapraszamy Was do zapisów po niższej niż planowana cenie — wpiszcie kod OSINT2 przy rejestracji, aby obniżyć sobie cenę o 300 PLN.

Warszawa: 08-09 kwietnia 2024r. — UWAGA: zostały tylko 4 wolne miejsca
Ostatnio ktoś zarejestrował się 29 lutego 2024r. → zarejestruj się na to szkolenie

    2399 PLN netto (do 8 marca)
    2999 PLN netto (od 9 marca)

Jeśli ten termin Ci nie pasuje, ale chcesz dostać powiadomienie o kolejnych edycjach tego szkolenia w innych termina/miastach — to zapisz się na listę powiadomień, wpisując swojego e-maila poniżej:Podsumowując, wybierz:

  • Szkolenie 2-dniowe, jeśli masz budżet i czas. Dostaniesz więcej materiału i laby, które pomogą utrwalić techniki i posługiwanie się narzędziami w praktyce. To aktualnie najlepszy wybór dla pracowników firm, którzy chcą szybko podnieść swoje kompetencje w pozyskiwaniu informacji na temat osób lub przedsiębiorstw z różnych, nie tylko internetowych/publicznych źródeł.
  • Szkolenie 1-dniowe, jeśli masz mniejszy budżet lub firma może Cię puścić tylko na jeden dzień. To aktualnie taki osintowy “fast-track“. Nie ma na nim labów, ale są wszystkie najważniejsze i najbardziej przydatne techniki plus lista setek przydatnych narzędzi, z których część poznasz na szkoleniu. Listę terminów tego szkolenia w różnych miastach znajdziesz tutaj.
  • Internetowy Kurs OSINT-u, czyli subskrypcję naszego szkolenia z OSINT w formie online, jeśli chcesz otrzymać kompletny przewodnik po OSINT dostosowany do potrzeb polskich firm z różnych sektorów. To aż 25 godzin materiału wideo, który nie jest “przegadany”. To specjalnie przygotowane lekcje prezentujące najpełniejszy zbior technik i narzędzi. W ramach tego kursu wiedzę przyswajasz w swoim tempie, a lekcje możesz przeglądać wielokrotnie. Są też prace domowe, a w cenie uzyskujesz także dostęp do największej w Polsce społeczności OSINT-owej na Discordzie.

Opinie uczestników

A tu na zachętę opinie z ostatniego terminu szkolenia z OSINT-u:

Wibitny profesjonalizm prowadzącego, Poruszenie wielu aspektów OSINT, wskazanie na wiele narzędzi.

— Arkadiusz

Sposób prowadzenia przez wykładowcę, mnóstwo praktycznych przykładów popartych życiowym doświadczeniem

— Adrian

Duża ilość praktycznych, skondensowanych informacji, które trudno byłoby zebrać samodzielnie

— Artur

Przeczytaj także:

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: