13:21
12/1/2012

Trwa akcja wyłudzania loginów i haseł od klientów Neostrady — ale chyba nie musicie być czujni, bo na ten numer złapią się tylko osoby z IQ równym temperaturze pokojowej ;)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

16 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Ale co da login i hasło do Neostrady ?

  • Chyba jedynie dostęp do poczty @neostrada.pl…

  • Access robi access. Wymiana, sprzedaż. Na poczcie elektronicznej można znaleźć linki aktywacyjne do kont, poczta może być przypisana do konta paypal itd.

  • Albo szybszy internet. Wszyscy biorą przecież ostatnio 20 Mb/s albo nawet i więcej ;).

  • @Kamil Wydaje mi się że nie da rady, login i hasło jest przypisane do numeru tel. Jednak mogę się mylić.

  • @Pro semi h1 kid, akurat nie :) ale oprócz zdobycia samego hasła, to jeszcze trzeba mieć odpowiednią prędkość ustawioną na porcie. Co Ci z hasła na 20M jak Twój ruter synchronizuje się na 2M bo tak masz ustawione od operatora :]

   pzdr

 2. pocieszne :)

 3. Google translator nie poradził sobie z brakiem spacji po kropce :]

 4. I pomyśleć że ludzie się na to nabierają…

  • Niestety tak.

 5. chyba nie chodzi o IQ = ambient temperature, bo to za wysokie (choc jesli macie na mysli temp. na zewnatrz to ok) :) …. czesi preferuja stwierdzenie: “ikwe -3”

 6. To jest raczej “piszing” :-)

 7. A Opera mi wywala błąd certyfikatu na tej stronie tp.

 8. Hasła i loginy do neostrady można zdobywać w inny sposób: wystarczy przeskanować pulę adresów IP należących do neostrady i logować się na router, który odpowiedział na skanowanie. Większość użytkowników neostrady ma domyślne hasła dostępu do routera :) Loginy i hasła się przydają np. w przypadku blokady windykacyjnej – usługa zadziała na loginie innego użytkownika :) Co do prędkości, login nie ma nic do tego – jest tak jak napisał Marek

 9. kiedyś, za czasów limitów pobieranych danych w tp, ustawienie sobie innego loginu i hasła powodowało przypisanie limitu właściciela loginu, prędkość niestety ta sama

 10. nie wiem czy w tp ale w netii są loginy i hasła tymczasowe używane w przypadku zmiany usług a przed rozpoczęciem nowego okresu rozliczeniowego, oczywiście nie nadawane ot tak, trzeba nieźle się nagadać i trafić na odpowiedniego konsultanta infolinii

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: