13:20
3/7/2014

Zaczął się czas wyjazdów… Ponieważ w poprzednich latach otrzymywaliśmy od naszych czytelników różne “niebezpieczne” relacje z wyjazdów, okraszone równie “niebezpiecznymi” zdjęciami, pomyśleliśmy żeby w tym roku nagrodzić tych najbardziej niebezpiecznych z Was :)

Konkurs na Niebezpieczne Zdjęcie

Zasady są proste. Jeśli namierzycie w trakcie swoich wojaży coś wyjątkowo “niebezpiecznego” (miejsce, zdarzenie), zróbcie zdjęcie z Niebezpiecznikiem (na tablecie, na laptopie, na kartce papieru) w tle i wyślijcie na adres konkurs w domenie niebezpiecznik.pl

Ostatniego dnia wakacji opublikujemy wybrane prace i 3 z nich nagrodzimy.

Pierwsze miejsce to bezpłatny udział w naszym niebezpiecznym szkoleniu z Atakowania i Ochrony Webaplikacji. Osoba która zajmie miejsce drugie otrzyma pakiet koszulkowo-naklejkowo-długopisowy i 50% rabat na dowolne szkolenie Niebezpiecznika. Nagrodą za trzecie miejsce jest pakiet koszulkowo-naklejkowo-długopisowy.

Konkurujcie bezpiecznie

To nie jest konkurs na nagrodę Darwina. Wasze bezpieczeństwo w trakcie wykonywania zdjęcia jest ważne! W żaden sposób nie należy tego konkursu traktować jako zachęty do skakania na spadochronie bez spadochronu, podpalania sobie otatuowanej niebezpiecznikowym logotypem ręki na tle atrakcji turystycznej, czy podobnych głupot.

Chodzi nam o uchwycenie “niebezpiecznych” sytuacji, miejsc i zachowań. Przykładowe zdjęcia, które kwalifikują się do konkursu i choć zostały wykonane w poprzednich latach, to będziecie z nimi rywalizowali w pierwszej edycji konkursu :)

Czytelnik Pedro hackuje hotelowy TV SAT

Czytelnik Pedro hackuje hotelowy TV SAT

Sylwia na tle Atlasu w CERN

Sylwia na tle Atlasu w CERN

Na koniec jeszcze raz przypominamy zasady:

  1. Robicie fotke niebezpiecznego zdarzenia/miejsca z niebezpiecznikiem w tle
  2. Wysyłacie do 30 września na adres e-mail: konkurs na niebezpiecznik.pl
  3. Dbacie o swoje bezpieczeństwo.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

38 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Pytanie, musi to być oficjalna koszulka/logo niebezpiecznik.pl czy wystarczy karta z napisem niebezpiecznik.pl? :)

  • To nie musi być koszulka – wystarczy, jak zresztą jest napisane w 2 akapicie, kartka, tablet — cokolwiek z naszym logotypem w tle :)

 2. Ok, jasne, doczytałem tekst do początku :)

 3. A możecie podać linka do dużego logo?

 4. “2. Wysyłacie do 30 września na adres e-mail: konkurs na niebezpiecznik.pl”
  Gdzie ten adres?

  • W głębokim ukryciu.

  • http://pl.wikipedia.org/wiki/@

  • Zagadka na dziś: “Znak @ w różnych językach (…) kotek – polski (USA) (…) naruto (wir) – japoński”

  • Po prostu konkurs nie jest przeznaczony dla wszystkich. Bardziej dosadnie, dla kogo nie jest konkurs, wyjaśniały reklamy pewnej sieci sklepów z elektroniką.

  • “Niebezpiecznikowy konkurs – nie dla idiotów”

   Ale pytania o adres maila to już przesada. Chyba wam się strony pomyliły. Chcieliście w pasku adresu wpisać “onet” a wyszło “niebezpiecznik”. Idźcie stąd, jak najdalej.

  • “W głębokim ukryciu” – PK mistrz ciętej riposty. :)

  • Podpowiedź nr. 2 też jest w tekście:
   “wyślijcie na adres konkurs w domenie niebezpiecznik.pl”

 5. Warto moze dodac w opisie konkursu:
  1. Robicie fotke niebezpiecznego zdarzenia/miejsca, za ktore to miejsce/zdarzenie nie jestescie odpowiedzialni/nie jestescie autorami zaistnialej sytuacji, z niebezpiecznikiem w tle

  To by wyjasnilo ze nie chodzi o otwieranie lomem bankomatu a pozniej robienie fotki ;]

 6. przyklejcie wpis gdzies pod logiem “niebezpiecznika” zeby nie szukac w razie potrzeby xd

 7. Cóż, pamiętam jak @ zwało się “uchem słonia” ;).

  Co do konkursu, nagród mało, a szczęścia nie mam…

 8. Ostatniego dnia wakacji opublikujemy wybrane prace i 3 z nich nagrodzimy

  2. Wysyłacie do 30 września na adres e-mail: konkurs na niebezpiecznik.pl

  Czy to konkurs dla studentów tylko ? :)

 9. W Atlasie niebezpiecznie? :D Może pójdę klistrony przytulać ;)

 10. Oglądając zdjęcie pod artykułem przypomniała mi się historia w podobnym basenie po afterparty. Przynieśliśmy do basenu metalową wanienkę wypełnioną kruszonym lodem i browarami, po czym ze zdumieniem odkryliśmy że pływa. Ocknąłem się nad ranem w wodzie, pośród rozmokniętych etykiet, zmarznięty i wciśnięty w przymałe dmuchane kółko. Ktoś inny w kamizelce, goglach które odbiły mu się na twarzy na kilka dni, z płetwami, inny na materacu, obok basenu itp. Do dziś nie mogę wyjść ze zdumienia, że wszyscy przeżyli. Tylko woda w basenie nadawała się do wymiany.

 11. Wzorowa manipulacja niebezpiecznika. Zgodnie z zasadami socjologii, po takiej insynuacji zdjęcia będą pełne krwi, potu, łez i skanów sald kont tydzień po wypłacie :(

 12. Wszystkie zdecia publikpwac ma nierzaco i ludzie glosujac niech zdecyduja ktore najlepsze.

  Czytajac ” regulamin” mam wrazenie ze dzialacie jak NSA… Zero transparentnosci. Caly czas gadacie jaki to swiat zaklamany a sami… Szkoda klepac dalej.

  • Nie, głosowania, z oczywistych przyczyn, nie będzie. Losowania też nie. Autor musi się wstrzelić w nasze gusta — nie trzeba do tego być mistrzem socjotechniki :-)

 13. Fotoszopowanie Niebezpiecznika w tło się liczy ?

 14. A ile zdjęć można wysłać? :D

 15. W nowych warszawskich autobusach sygnał do wyświetlaczy z reklamami i rozkładem jazdy idzie po DVI, a system to jakiś autorski Linux. Hack it if you can :P

 16. Czas upłynął, wyników konkursu oczywiście nie ma.

 17. Nie zdjęcie, tylko screenshot z serialu, ale za to Niebezpieczny:
  http://imgur.com/RtaJsBC

 18. I kiedy wyniki? ;)

 19. Właśnie, co z wynikami – napięcie rośnie :D

 20. A wyników wciąż nie ma i nie ma :)

  • Pewnie jeszcze TA WŁAŚCIWA osoba nie nadesłała fotki ;-)

 21. Miesiąc opóźnienia? Serio? Co się z Wami dzieje? Are you there?

 22. […] lipcu ogłosiliśmy konkurs na niebezpieczne wakacyjne zdjęcie. Poniżej nadesłane fotografie i lista […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: