19:20
3/2/2013

Tuż po tym jak New York Times przyznał się, że został zhackwany przez Chińczyków, o podobnych problemach postanowiły opowiedzieć gazety: Wall Street Journal oraz Washington Post.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Twitter chyba też poleciał:
  http://allthingsd.com/20130201/twitter-hacked-250000-user-accounts-compromised/

 2. chinczycy juz dawno spenetrowali wszustko co bylo dla nich interesujace. Jak widac US nie jest w stanie bronic swojej cyberprzestrzeni…

  • USA czyli co ? Państwo ? Czy jakieś konkretne firmy, organizacje ?
   Nic dziwnego, że jakieś redakcje zrobili ‘w konia’, bo zabezpieczenia sieci są… marne. U nas też.
   Inna bajka jest z organizacjami rządowymi a tym bardziej z wojskiem. Dać się da, ale to nie sprowadza się do wysłania kilku maili ze spreparowanym PDF ;)

   PS. Pomijam ‘włamania’ na strony internetowe, które z siecią organizacji ma niewiele wspólnego.

 3. Internet nie ma granic :)
  Więc po co przypisywać obywatelstwo :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: