9:28
10/3/2010

Przypominamy, że dziś jest ostatni dzień(jeszcze pięć dni jest), w którym możecie przesyłać odpowiedzi na zadane miesiąc temu pytania konkursowe. Jutro wybieramy 3 szczęśliwców, którzy otrzymają zestawy uczące tajemnej sztuki lockpickingu :-) Zachęcamy do udziału, szanse na wygrane są spore. Szczegóły tutaj.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

13 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. wow, a napisane było że odpowiedzi można dostarczać do 15.
  Skoro dziś jest dziesiąty a odpowiedzi są do jutra ;-)) to mamy zakrzywienie czasoprzestrzeni, czarna dziura w niebezpieczniku….

  • Bo nam się trochę za wcześnie ten post pojawił, a zdejmowanie go nie ma sensu, już popłynął w rssach ;-)

 2. to sprostujcie, zaktualizujcie lub zróbcie coś innego, żeby było fair :)

 3. “…szanse na wygrane są spore” – cz oznacza to, że wpłynęła masa propozycji ale żadna nie zaskoczyła pozytywnie Redakcję ;)

 4. ehh… już po konkursie? nie ma żadnych wyników… Pewnie i tak nic nie wygrałem (jak zwykle zresztą ;)

 5. Lud pragnąc chleba i igrzysk chce znać zwycięzców :) – inaczej igrzyska są nudne.

 6. Pozostaje jedynie czekać cierpliwie…

 7. …ale cierpliwość też ma granice. Z czasem radosne oczekiwanie staje się rozczarowującą torturą czasu. Panowie, co też Panowie. Dajcie znać chociaż kiedy będą wyniki, jeśli decyzja jest trudna to zrobi się dogrywkę :)

  • Zwycięzcy wybrani, ale fajnych odpowiedzi było tyle, ze jeszcze chwilke zajmie nam skompilowanie posta z wszystkimi cytatami metod otworzenia zamków ;) przebrnac przez tyle zgłoszeń to naprawdę czasochłonne zajęcie ;) Mysle ze jutro wieczorem 3 osoby bedą szczęśliwe bardzo, a reszta bedzie pelac ze smiechu ;)

 8. To ja jestem jedyny niecierpliwy, czy reszta zwyczajnie się nie interesuje? ;) Czekam na obiecaną porcję śmiechu, nie zawiedźcie Panowie!

 9. Nie tylko Ty, reszta jest pewnie niesmiala. Co jest z tymi wynikami, jesli mozna wiedziec?

  • Dajcie nam jeszcze chwilkę… wiemy, że ogłoszenie wyników się przedłuża, ale chcemy możliwie _najrzetelniej_ wybrac te najbardziej merytoryczne odpowiedzi — stety,niestety musimy to zrobić spośród *setek* nadesłanych przez Was odpowiedzi :-) i nie jest to takie proste jak nam się wydawało na początku ;-) Oczywiście, moglibyśmy wylosować 3 pierwsze z brzegu, ale to byłoby nie fair. Niektórzy naprawdę się naprodukowali…

 10. 17 marca podobno zwycięzcy byli już wybrani. Hm.
  No nic, wpadnę za tydzień i zobaczę czy coś się ruszyło.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: