10:02
10/2/2011

“Wiceprezes” Sony PWND!!!

Pracuje sobie w Sony na stanowisku “wiceprezes cudowności” taka fikcyjna postać Kevina Butlera, który jest odpowiedzialny za PR marki PlayStation. Ma też konto na Twitterze — i właśnie tam rozegrała się wczoraj niesamowicie śmieszna scena…

lrn2twitt

Ktoś “twittnął” do Kevina złamany niedawno przez geohota root-key PS3 HMAC Dongle Master Key …a ten najwyraźniej nie rozpoznał klucza i starał się być zabawny:

Kevin Butler PS3 Twitter

Feralne twittnięcie Kevina Butlera, fot. gamersmint

I świetnie mu to wyszło! Sytuacja jest bowiem megazabawna, gdyż prawnicy Sony od kilku tygodni zacięcie walczą z tymi, którzy publikują klucze kryptograficzne wykorzystywane w konsoli Sony w internecie… Twitnięcie Kevina już zdjęli.

P.S. To teraz czekamy aż Steve’a Jobsa ktoś przyłapie na używaniu jailbreakowanych aplikacji, a Ballmer publicznie przyzna się do korzystania z iPada…


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. “I’m a man of the people, and the people need help”

  :]

 2. Ekhm, wypadaloby nieco bardziej zglebic temat niz powtarzac medialna papke:
  [quote]
  […] Engadget article and all the other mainstream media sites got this all wrong, it was the HMAC Dongle Master Key that got re-tweet’ed, which was discovered long time ago when the PS3 Service JIG’s appeared on the market, and has nothing to do with the later Geohot publishing of the metldr root key on his website!
  [/quote]
  @psx-scene.com

 3. Panie Jezu, wybacz nam, prosimy Ciebie. Poprawione, dzięki za czujoność.

 4. Ok, nie ma sprawy, ziom ;)

 5. ROTFL!

 6. HAHAHA! Rozesmialem sie na glos. Co za skecz hahah

 7. Lul, jeszcze czekać na Bill’a Gatesa :D

 8. Niektórzy strasznie tego tweeta przeżywają, widziałem nawet stwierdzenia, że teraz piracenie na PS3 jest legalne (!), a przecież nic się nie stało, Butler po prostu robi sobie jaja.

 9. kto jak kto ale kevin zawsze wymiata i powiem wiecej, czesto wie co mowi i o czym mowi, zna sie na swojej marce…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: