11:25
4/5/2011

Kilka dni przed akcją amerykanów WikiLeaks opublikowało dokumenty, w których pojawia się nazwisko kuriera Osamy oraz nazwa miejscowości w której zlokalizowana była kryjówka Bin Ladena. Slashdot spekuluje, że to mogło przyśpieszyć akcję amerykańskiego wojska.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. To znaczy, że gdyby Osama (lub któryś z jego ludzi) zbudował prostego bota, który przegląda nowo ujawnione dokumenty na wikileaks w poszukiwaniu słów kluczowych takich jak nazwisko jego kuriera czy nazwa miejscowości w której przebywa, to wciąż mógłby żyć?
    Skrypty ratujące życie :)

  2. Tylko jak się wtedy ochronić przed botami sprawdzającymi, czy jakiś bot poszukuje takich informacji :) ?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: