8:33
7/9/2015

Przepiękne. I można poruszać się po galatykach AS-ów oraz je wyszukiwać :)

as

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Znalazłem koniec internetów! To jest ASAS324

  2. WebGL musi być aktywny? Słyszałem że powinno się to wyłączyć bo dziurawe.

  3. Hełm VR i wreszcie można wejść do matrycy jak w cyperpunku (np. Neuromancer).

  4. Cudowne trochę jak kupa gołebiów na czarnym samochodzie

  5. ACCESS SYSTEM GRID

  6. wniosek z porównania wizualizacji ipv4 i ipv6 jest jeden, mimo że wszystkie komputery korzystające z ipv6 jednocześnie korzystają z ipv4 to dzięki ipv6 inwigilacja dociera do większej ilości komputerów

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: