14:30
25/9/2010

…w 6 sekund:

…drucik wiele może :)

W kontekście otwierania drzwi, pokazywaliśmy już jak odtworzyć


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

14 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Dobre, jeszcze łatwiejsze niż numer z gumką i łańcuszkiem na drzwiach :)

 2. Kurcze, zły e-mail za pierwzym razem podałem, a chcę śledzić odpowiedzi. Sorki.

 3. Nie otworzyliby tego garażu gdyby boczny rygiel był zamknięty. Ta blokada służy do ręcznego otwierania drzwi garażowych np. w przypadku braku prądu do zasilania siłownika.

 4. Nie każdy garaż ma elektrycznie otwierane drzwi.
  Pewnym utrudnieniem byłby brak okienek w drzwiach, choć dla “specjalisty” to i tak nic takiego. :P

 5. W 6 sekund, ale tylko do konkretnego typu drzwi garażowych :)

 6. Ja mam takowy garaż tylko bez okien w drzwiach i drzwi mają ze 3 m wysokości więc włamywacz musiał by sobie drabinę przynieść i mieć jeszcze jednego żeby przez boczne okno go naprowadzał. Takich drzwi jak na filmie jest naprawdę niewiele.

 7. Moich by i tak nie otworzył :D
  Tak jak napisał @GBM konkretna budowa drzwi to musi być.

 8. Ja tak musiałem otwierać jak mi pilot od garażu się rozładował ;D

 9. Niech to! Teraz już wiem jak wyprowadzili moje porsche 911… i malucha 126p mojej mamy…

 10. @Johnny: tak, dokładnie tak to się odbyło.

 11. Nieźle :P

 12. Hormann (czy jak mu tam), z tego co pamiętam, ma jeszcze taki fajny skobelek na wysokości 40cm który trzeba by jakoś sforsować…
  Jeszcze rozwalenie alarmu w pozostałe 84 sekundy i droga wolna.

 13. wiekszosc drzwi garazowych (ten typ: http://www.rusztowania-warszawskie.com/brama_02.jpg) obecnie montowanych na osiedlach mozna tak otworzyc, tyle że nie od góry a od spodu. Klamka umieszczona na środku a od niej odchodzące dwie stalowe linki do rygli umieszczonych na krańcach drzwi przy podłodze.

  Wystarczy wsunąć drut od ziemi – albo lepiej od dziury wentylacyjnej – bo takowe są w tego typu drzwiach – podważyć linkę do góry i jeden ze skobli puszcza. Potem po drugiej stronie klamki to samo i… tadaaam.

  A zeby sie zabezpieczyc wystarczy przykrecić metalowe (sztywne) prowadnice w ktorych porusza się linka.

  Tutaj to super widac: http://www.oknosystem.pl/image/bramy%20garazowe/schemat%20bramy%20uchylnej.jpg – linka z dolną linią bramy tworzy trójkąt równoramienny.

 14. Nie 6, a 11 sekund. To już zmienia postać rzeczy ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: